سومین قهرمانی علی دایی ستاره فوتبال جهان در جام حذفی

سومین قهرمانی علی دایی ستاره فوتبال جهان در جام حذفی

با قهرمانی نفت تهران علی دایی برای سومین بار در جام حذفی قهرمان شد، او دو بار با پرسپولیس این عنوان را به دست آورده بود.با ما در فانوس همراه باشید.

دیدار فینال سی امین دوره رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور با برتری تیم نفت تهران برابر تراکتورسازی تبریز همراه شد تا علی دایی برای سومین بار قهرمان شود. دیدار فینال این دوره از مسابقات از ساعت ۲۰:۳۰۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر آغاز شد که در پایان شاگردان علی دایی موفق شدند با برتری یک بر صفر عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهند. سجاد شهباززاده در دقیقه ۸۸ برای نفت گل زد.

این دیدار که با استقبال سرد تماشاگران در زمین نه چندان مناسب ورزشگاه اروند آغاز شد در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی را رقم نزد و دو تیم فقط توپ را در میانه میدان به جریان درآوردند. در ۲۰ دقیقه ابتدایی این دیدار دو تیم موقعیتی را روی دروازه یکدیگر خلق نکردند اما در دقیقه ۲۷ تیم تراکتورسازی صاحب یک ضربه پنالتی شد که میلاد فراهانی دروازه بان نفت ضربه ایران پوریان را مهار کرد.

دقیقه ۳۶:محمد ابراهیمی مهاجم تراکتورسازی با ضربه ای آکروباتیک دروازه نفت را تهدید کرد اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۴۵:محمد ابراهیمی در دقیقه آخر نیمه اول موقعیت خوبی به دست آورد و در حالی که می توانست به بازیکن هم تیمی پاس بدهد ضربه را زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم این دیدار هم مانند نیمه اول بسیار سرد و کسل کننده آغاز شد و کیفیت پایین زمین روی عملکرد هر دو تیم تاثیرمنفی گذاشته بود. با این حال نه تراکتورسازی و نه نفت نتوانستند در ۱۰ دقیقه ابتدایی این نیمه موقعیت خطرناکی را خلق کنند.

سومین قهرمانی علی دایی ستاره فوتبال جهان در جام حذفی

نفت تهران کاپ جام حذفی را بالای سر برد

در دقایق میانی نیمه دوم هم دو تیم همچنان به روند بد بودنشان ادامه دادند و تا دقیقه ۶۵ موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نشد.

در دقیقه ۸۴ این دیدار شهرام گودرزی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی به خاطر مصدومیتی که برایش ایجاد شد به بیمارستان منتقل شد. مصدومیت گودرزی به حدی بود که امبولانس به مرکز زمین آمد و گودرزی را به بیمارستان برد.

یک دقیقه پس از شروع این دیدار تیم فوتبال نفت تهران در دقیقه ۸۸ موفق شد توسط سجاد شهباززاده دروازه تراکتورسازی را باز کند. شهباززاده با ضربه سر توپ ارسالی آندرانیک تیموریان را به گل برتری تیمش تبدیل کرد.

در دقایق پایانی تراکتورسازی تلاش زیادی کرد تا بتواند گل خورده را جبران کند اما دفاع خوب نفتی هااین اجازه را به آنها ندادند. با این قهرمانی علی دایی برای سومین بار در جام حذفی قهرمان شد. او دو بار با پرسپولیس این عنوان را به دست آورده بود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.