سیامک انصاری

تولد 49 سالگی سیامک انصاری در دورهمی + تصاویر

سیامک انصاری بازیگر ثابت فیلم های مهران مدیری امروز دوازده مرداد 96 وارد 49 سالگی شد و صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار تصویری این روز خجسته را به بازیگر دورهمی تبریک گفت.

____________فانوس____________

جشن تولد 49 سالگی سیامک انصاری بازیگر دورهمی

سـیامـــک انـــصـــاری بازیـــگر ثابــت فیلـــم های طنـــز مهران مدیـــری است که با ایـفـــای نقش در آثـــار مهران مدیری شناخـــتــه و ماندگـار شد و توانســت در اولین فیلم بلنــد سیـــنـــمـــایــی مهــران مدیــری نقش اصـــلـــی را از آن خود کنـد .ایــن هنـــرمنـد کشورمـان امروز 12 مردادمـــاه 96 پا به سن 49 سالـــگی گذاشـــت و صفـحه اجتـــمـاعـی برنـامــه دورهـــمی با انـتشـار تصویری تولد سیـــامک انـصاری را تبـریــک گفت.

دورهمی ها تولد سیامک انصاری را تبریک گفتند

سیامک انصاری

سیامک انصاری 49 ساله شد

12 مرداد سالروز تولد سیامـک انــصـاری مبارک…

سیـامک انصاری بازیـــگــر سیـــنــما و تئاتر کشورمان متولد 12 مرداد ماه سال 1347 اســت و امــروز وارد سن 49 سالگی شد.سیـامک انـصـاری بازیگـــری را از سال 73 با مجموعه دیـــدار آغـاز کرد اما با ایفای نقـش در کارهـــای مهران مدیـریـتوانسـت به خوبی شنـــاختــه شود و تا به حال هر اثـری را که مدیـری کارگـــردانـی کرده اســـت او در آن حضور داشـــتـه اسـت و به نوعی میـــتوان گفت پای ثابت کارهای مهران مدیری اسـت.

سیامک انصاری

سیامک انصاری در دورهمی

پاورچـــیـن ، نقـطه چیــن ، جایـــزه بزرگ ، شبهای برره ، باغ مظـفـــر ، مرد هزار چهــره ، مرد دو هزار چهره ، درحـــاشـیـه و دورهـمی مجــموعه هایــی هستــنـد که سیامک انـصــاری در آنهـا با مهـــران مدیـری همـــکاری داشتــه اســـت. این همـکاری های پی در پی در سریـــال های مهـران مدیری باعـث شد سیـــامک انــصاری به نقش اصلی اولیـن فیــلم سیـــنــمایی مهران مدیری تبـــدیـل شود . فیــلمـــی که در اولین روز نمایشـــش در سینماهـا رکورد بیـــشتریـــن فروش را زد.

سیامک انصاری

سیامک انصاری در ساعت 5 عصر

ســـیـــامک انصـاری چهـره شنـــاختـــه شده طنزهـــای مهـــران مدیـری در 42 سالگی ازدواج کرده اســـت و طنــاز هادیـــان همسـر اوست.

 

سیامک انصاری

سیامک انصاری بازیگر سریال های مهران مدیری

سـیامک انــصاری با مجـــموعه تلویزیونی ماه مهــربـان در سال 1374 وارد عرصه بازیگری و تلویزیون شد و در همــان سال با بازی در فیلـــم سیـــنمایـــی سفر به چزابه اولیــن کار سینمــایــی خود را تجـــربـــه کرد.

49 ساله شدن سیامک انصاری در برنامه دورهمی مهران مدیری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.