سیروان خسروی با این کنسرتش همه را حیرت زده کرد / رکورد فروش بلیت شکسته شد

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانــــــــوس : سیروان خسروی بـــا اجرایی مسلط و برنامه ریزی شده در این کنسرت، پاسخ خوبی به مخاطبانی داد کـــه همانند همیشه برای خرید بلیت‌های کنسرتِ او رکوردی عجیــــب ثبت کردند با فانوس همراه باشید سیروان خسروی با این کنسرتش همه را حیرت زده کرد / رکورد فروش بلیت شکسته شد

سیروان خسروی با این کنسرتش همه را حیرت زده کرد / رکورد فروش بلیت شکسته شد
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سیروان خسروی با این کنسرتش همه را حیرت زده کرد / رکورد فروش بلیت شکسته شد

به گزارش مجله اینترنتی فـــــــانـــــــوس : سیروان خسروی در ادامــــه کنسرت‌های پر طرفدار خود در تهران، ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ یک اجرای خاطره انگیز دیگر به مخاطبانش هدیه کرد.

این کنسرت که همانند اجراهای پیشین سیروان، بلیت‌هایش در کــــم‌تر از یک ساعت به فروش رفت، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. سیروان در ابتدا قطعه «تعجب نکن» از قطعات تازه منتشر خود را اجرا و سپـــس به سراغ دیگر آهنگ‌هایش رفت.

فانوس : همخوانی اکثر مخاطبان داخل سالن با قطعات تازه منتشـــر شده سیروان مهر تاییدی به سبک جدید کارهای این خواننده پر طرفدار بود. «برگرد»، «تعجب نکن»، «سوژه هات تکراریه»، «قاب عکس خالی» و … از جمله تک آهنــگ‌های سیروان طی یک سال گذشته بوده که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

سیروان خسروی با اجرایی مسلط و برنامه ریزی شده در این کنســـرت، پاسخ خوبی به مخاطبانی داد که همانند همیشه برای خرید بلیت‌های کنسرتِ او رکوردی عجیب ثبت کردند.

فانوس : شایان ذکر است این کنسرت به همت شرکت فرهنــگی هنری «آوای فروهر» و به تهیه کنندگی محمد حاتم پور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.