شاه مازندران که به ۱۳ سال حبس محکوم شده بود بر اثر ایست قلبی در زندان درگذشت

به گزارش مجله اینترنتی فــــانـــــوس : مجرم سابقه دار ملقب بـــه شاه مازندران که چند هفته پیش به ۱۳ سال حبس محکوم شده بود شب گـــذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.با فانوس همـــراه باشید شاه مازندران که به ۱۳ سال حبس محکوم شده بود بر اثر ایست قلبی در زندان درگذشت

شاه مازندران که به 13 سال حبس محکوم شده بود بر اثر ایست قلبی در زندان درگذشت

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شاه مازندران که به ۱۳ سال حبس محکوم شده بود بر اثر ایست قلبی در زندان درگذشت

فــــــانــــــوســــــــ : بامداد امروز دوشــــتنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ۹۶ طی تماسی از زندان متیکلا بابل با مرکز سازمان اورژانس بابل مبنی بر عدم هوشیاری یکی از زندانیان گزارش شد.

پس از دریافت این گزارش بلافاصــــله مرکز فرماندهی سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه دانشگاه را به محل مورد نظر اعزام کرد. تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پس از معاینات اولیه متوجه شــــدند زندانی Prisoner محمودطالبی معروف به شاه مازندران دچار ایست قلبی تنفسی شده و فاقد علائم حیاتی است.

شاه مازندران که به 13 سال حبس محکوم شده بود بر اثر ایست قلبی در زندان درگذشت

فانوس : تکنسین‌هــــــا بلافاصله اقدام به سی پی آر و انتوباسیون کردند ولی متاسفانه ثمری نداشت و بلافاصله به بیمارستانروحانی منتقل کردند که متاسفانه تلاش‌های کادر درمانـــــی بیمارستان هم ثمری نداشت.

به گزارش رکنا، جســـــد “محمود طالبی” در حال حاضر در سردخانه آرامگاه گله محله بابل جهت انجام امور اداری نگهداری می شود.

یکی از دوستان وی هـــــم در اینستگرامش مرگ محمود طالبی ملقب به شاه مازندران را با جمله روحت شاد داداش فوت او را تسلیت گفت.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.