در این سانحه، خودروی پژو دچار آتش سوزی شد و 6 تن از سرنشینان آن شامل 2 خانم، 2 آقا و 2 کودک در آتش سوختند.
تصادف اتوبان قم تهران,عکس تصادف پژو قم تهران,عکس پرو آتش گرفته,معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: برخورد 2 خودرو پژو و نیسان در اتوبان تهران – قم، جان 6 نفر از سرنشینان پژو را گرفت.

مهدی فراهانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، به جزییات این تصادف تلخ اشاره کرد و افزود: در این حادثه که ساعت پنج و 53 دقیقه صبح امروز در کیلومتر حدود 112 اتوبان تهران به قم رخ داد، یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه نیسان بشدت با هم برخورد کردند.

وی ادامه داد: در این سانحه، خودروی پژو دچار آتش سوزی شد و 6 تن از سرنشینان آن شامل 2 خانم، 2 آقا و 2 کودک در آتش سوختند.

وی اظهار داشت: در این حادثه 2 سرنشین نیسان نیز مجروح و به صورت سرپایی در محل حادثه توسط پرسنل اورژانس 115 درمان شدند.

فراهانی، زمان رسیدن نخستین آمبولانس اورژانس به محل حادثه را ساعت پنج و 58 دقیقه صبح، بعد از نخستین تماس با این مرکز اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، در حادثه واژگونی یک دستگاه پراید که عصر شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه در اتوبان قم – کاشان رخ داد، یک مرد 48 ساله جان باخت و سه نفر از سرنشینان پراید نیز مجروح شدند که پس از انجام اقدامات اولیه توسط 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شدند.

شنبه شب دوازدهم اردیبهشت نیز برخورد 2 خودروی ال 90 و پراید در اتوبان قم – تهران، پنج مجروح برجای گذاشت که حادثه دیدگان توسط 2 آمبولانس به مراکز درمانی استان منتقل شدند.

گفتنی است ماجرای آتش گرفتن خودروی های پژو درحالی که کماکان جان صدها ایرانی را به دردناکترین شکل می گیرد توسط هیچ مقام مسئولی پیگیری نمی شود .

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.