شقایق فراهانی

سوپرایز شقایق فراهانی قبل از تولدش!

شقایق فراهانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از غافلگیر شدن توسط دوستانش به مناسبت روز تولدش به روز کرد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران فانوس با شما هستیم.

__________فانوس__________

غافلگیر شدن شقایق فراهانی در روز تولدش

شـــقایق فراهـــانـی دختــر بهزاد فراهـانی بازیگر پیـــشکسوت کشورمـان که با فیـلــم لیــلا پا به عرصـه سینـــما گذاشــت، با انتشـــار پستــی در صفــحـه ایــنســـتاگــرامــش خبـر از یک غافـلـــگــیری به منـــاســبـت سالــروز تولدش داد و از دوستانــش برای این حال خوب تشـــکـر کرد.

شقایق فراهانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

 

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی توسط دوستانش غافلگیر شد

یک عمر همــه روغافــلـگـیـــر کردم، امــشـــب خودم غافـلگـیـــر شدم. فروغ جان، شبـــنـــم جان، باشـه تو شادیـــهاتون جبران کنم، عاشـــقتوتم و همـــچنیـن تمام عزیزانـــی که با بودنــشـــان در کنـــارم، روحم رو شاد کردن.

شقـایق فراهانـــی بازیگــر سیـــنمــا و تلویزیون کشورمـان در یک خانواده هنــرمــنـــد متولد شد و در دامان مرد و زنــی از اهــالـــی دنیای هنر رشـد کرد . بهزاد فراهـانـــی و فهــیـــمـــه رحـیــم نیــا پدر و مادر شقـــایق فراهــانی نقش مهـمی در ورود شقـــایـــق به دنـیــای بازیــگـــری داشتنــد و این هنــرمنـــد کشورمان با فیـــلــم لیـلا پا به عرصــه سیـــنــما گذاشـت و با بازی بسیار خوبش در فیلم پروانــه در سطح بین الـــمـــلـــلی هم توانـســـت موفقـــیت هایـی را بدست آورد.

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون

کــلاه پهلوی پس از کیف انگــلـــیسـی، دومین سریال تاریـخـی سیـــد ضیـاءالـــدیـــن دری اســت که به تهـیـه کنــنـــدگـی محمـدرضـا تخـــت کشـیان برای پخش از شبـکــه اول سیمـــا تولید شد و شقـــایق فراهـــانی در آن به ایـفـای نقــش پرداخت .

«لیـلا»، «کلـــاشـــیـنـکـــف»، «شب های تهران»، «پروانـــه ای در باد»، «عاشـقــانه های تجــریـش»، «خانه پدر»، «مهـــمان»، و سریال های «انــقلــاب زیـــبا»، «کلاه پهــلوی» و «فوق سری» از جملــه کارهـای مانــدگـار کارنـامه کاری فراهـانــی محـسوب می شوند.

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی و پسرش سام

سام حسامی پسر شقایق فراهانـی و نوه بهـــزاد فراهــانــی اســـت . شقایق فراهــانی با پسرش سام در فیـلم ناکوک هم بازی بود. 2 مرداد 1351 سالـروز تولد شقـــایـق فراهـانی بازیـــگر سیــنمــا و تلویزیون کشورمــان است.

تصاویری از غافلگیری شقایق فراهانی توسط دوستانش در روز تولدش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.