آیا استفاده ار شلوارهای جین اسکینی برای خانم مضر است...؟!

همه مضرات شلوار جین اسکینی برای خانم ها

شلوارهای جین اسکینی به قدری تنگ هستند که گاهی منجر به آسیب های عصبی و سوزش معده می شوند.با ما در بخش سلامت فانوس همراه باشید.

اکثر خانم ها عاشق شلوارهای جین اسکینی هستند و حتی زندگی بدون آن ها برایشان ممکن نیست.

بنابراین اگر با مضرات شلوارهای جین آشنا شوید شاید کمی شوکه بشوید. شلوارهای جین اسکینی ممکن است به قیمت مشکلاتی چون آسیب های عصبی و سوزش معده برایمان تمام شود. قبل از این که سراغ این شلوارها بروید ابتدا این مطلب را بخوانید.

آسیب های شلوار جین برای خانم ها

این شلوارها به قدری تنگ هستند که گاهی منجر به آسیب های عصبی می شوند. این شلوارها ممکن است باعث ایجاد عارضه ای به نام سندرم کمپارتمان شوند. این عارضه جریان خون در عضلات پا را کاهش داده و باعث تورم و آسیب های عصبی در پاها و مچ پا می شود.

از دیگر مشکلات ایجاد شده توسط این شلوارها بی حسی و مورمور شدن و دردهای عصبی هنگام خم شدن و نشستن در قسمت ران پا می باشد. اگر نمی توانید از این شلوارها بگذرید فقط در مهمانی های کوتاه از آن ها استفاده کنید نه زمانی که قرار است زیاد خم و راست شوید و یا هنگام ورزش.

شلوارهای اسکینی منجر به سوزش معده می شوند

یکی از دلایل سوزش معده پوشیدن شلوارهای تنگ است. اگر هنگام غذا خوردن لباس های تنگ بپوشید بدن در هضم غذا دچار مشکل می شود. شاید باورتان نشود اما لباس های تنگ به خصوص در اطراف کمر به اندام های داخلی بدن فشار وارد می کند و در نهایت منجر به رفلکس اسید معده و سوزش معده می شود. حداقل هنگام غذا خوردن شلوار جین تنگ نپوشید.

آیا استفاده ار شلوارهای جین اسکینی برای خانم مضر است...؟!

شلوارهای جین اسکینی

اعتماد به نفس را پایین می آورند

یکی از بدترین آسیب هایی که این شلوارها به ما می رسانند آسیب ذهنی است. وقتی به زور این شلوارهای تنگ را می پوشید دیگر نسبت به اندام خودتان احساس خوبی نخواهید داشت. هر چقدر هم لاغر باشید شلوارهای تنگ باعث می شوند هنگامی که می نشینید شکم بد فرم نشان داده شود و در نتیجه تصور می کنید چاق هستید در حالی که اینگونه نیست.

بنابراین اعتماد به نفس تان پایین می آید و سراغ رژیم ها و محدودیت های غذایی غیرضروری می روید. اگر با پوشیدن این شلوارها متوجه کوچکترین احساس بدی در خودتان شدید آن را دور بیندازید چون ارزشش را ندارد.

به عضلات آسیب می رسانند

ماهیچه ها برای منقبض و منبسط شدن به فضا نیاز دارند. اگر قرار است تمام روز شلوار به تن داشته باشید شلوار راحت و آزاد بپوشید. شلوارهای تنگ به ماهیچه ها فشار وارد می کنند و منجر به آسیب هایی جدی در ماهیچه ها می شوند. اگر شلوار زیادی تنگ باشد جریان خون را دچار اختلال می کند و اگر به مدت طولانی پوشیده شود باعث آسیب های عصبی و عضلانی هم می شود.

احساس را در پاها از بین می برد

هنگام پوشیدن شلوار جین به احساسی که در پاها دارید توجه کنید. اگر احساس مورمور شدن یا بی حسی کردید وقتش رسیده که شلوار را عوض کنید. قبل از این که نگران تیپ و ظاهرتان باشید نگران سلامت تان باشید.

مشکلات دیگری که در اثر پوشیدن شلوارهای تنگ بوجو می آیند

این شلوارها علاوه بر مشکلات عضلانی و عصبی مشکلات دیگری هم برای بدن بوجود می آورند. به عنوان مثال در آقایان روی تعداد اسپرم تاثیر منفی می گذارد، در خانم ها منجر به عفونت های دستگاه ادراری می شود و خیلی مشکلات دیگر که با پوشیدن شلوارهای تنگ در طولانی مدت بوجود می آیند.

آسیب های شلوارهای جین اسکینی برای بدن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.