شلوارهای کتان

شلوارهای کتان شیک برای آقایان خوش تیپ

شلوارهای کتان انواع مختلفی دارند به طور مثال شلوارهای غیررسمی، شلوارهایی برای پوشیدن سرکار و لباس های رسمی که می توانید در اینجا ببینید.

____________فانوس____________

شلوارهای کتان برای آقایان شیک پوش

شلوارهای کتان غیررسمی
این گروه شامل شلوارهای کتانی است که می توان درمغازه های خیابان اصلی و پر فروش پیدا کرد. آنها را می توان با دوخت های قابل مشاهده ای که در درزهای داخلی و بیرونی پاچه های شلوار هست به راحتی تشخیص داد. این نوع از شلوارهای کتان معمولا با هدف قیمت کمتر، از جنس های ارزان تر تهیه می شوند، درقسمت پایین تری از پهلوها بسته می شوند (مشابه شلوارهای فاق کوتاه) و می توان آنها را به چند روش شست یا نرم کرد.
یک نمونه از این شلوارهای نرم شده را می توان در نمونه های موجود در فروشگاه هایی مثل گپ (Gap) دید که بیشتر مدل های کتان راحتی را دارند. این نمونه ها معمولا آزادترند و از پارچه های نرم تری تهیه می شوند. تمام این خصوصیات جمع می شوند تا شلوارهای کتانی را بسازند، که ذاتا غیررسمی هستند و در نتیجه برای پوشیده شدن با دیگر لباس های غیررسمی مناسب ترند. برای مثال، آن ها را با یک پیراهن کلاسیک انگلیسی (oxford) و با یک پیراهن طرح دار از کلکسیون بهار/ تابستانه خود امتحان کنید. همچنین لباس های غیررسمی دیگر مثل تی شرت ها، پیراهن های یقه برگردان (Polo)، ژاکت های کشباف یا ژاکت های آزاد بسیار برای این شلوارها مناسب اند.
تا وقتی که نخواهید آن ها را با پیراهن های رسمی، کراوات، کفش های رسمی، ژاکت های شیک و مد روز یا کت بپوشید به اشتباه نیفتاده اید. این نمونه از شلوار را بیشتر برای استفاده در آخر هفته خود استفاده کنید نه بعنوان لباس شب.

شلوارهای کتان

شلوارهای کتان برای آقایان شیک پوش

شلوارهای کتان مناسب برای پوشیدن سرکار
این دسته از شلوارها، هم از لحاظ جنس و هم برش با دسته اول متفاوت اند. آن ها معمولا از پارچه های متفاوت و ضخیم تر درست می شوند و در پوشیده شدن متفاوت هستند. برخلاف بیشتر شلوارهای مردانه که در قسمت کمر و در ناحیه نشیمن چسبان هستند این مدل از شلوارها با ایجاد خطوط دوخت مستقیم، آزادتر و راحت تر در تن می نشینند و به شما ظاهری معقول و مناسب می دهند. مارک هایی که لباس کارهای محکم یا لباس های خیابانی دارند نقطه شروع شما هستند پس به مارک هایی مثل دنیم و رالف رادن، لی وایز، داکرز و کارهارتز/ دیکیز فکر کنید.
. پیراهن، کت های کتانی سبک، همچنین پیراهن های چهارخانه، روی آن لباس پشمی، ژیله های بافتنی، لباس های رویی ضخیم و چکمه های با دوام به طور عالی تیپ شما را کامل می کند. اساسا یک چوب بر را در ذهن تان مجسم کنید و اشتباه نخواهید کرد. این سبک برای آن دسته از مردانی که ظاهری راحت تر را دوست دارند یا به سادگی به دنبال مدلی هستند که برای ران های ماهیچه ایشان مناسب باشد، بسیارعالی است باز هم یادتان نرود که آن ها برای پوشیده شدن با یک لباس رسمی مناسب نیستند، اما همچنین به یاد داشته باشید که حتی لباس های غیررسمی و شیک مثل پیراهن های یقه برگردان (Polo) هم اگر تناسب کل سر تا پایتان رعایت نشود می توانند به نظر اشتباه بیایند. بهترین راه مقابله با این اشتباه این است که بالاتنه خود را چند لایه بپوشید چون می تواند قالب بدن شما را بزرگ تر نشان دهد و نیمرخ شما را توازن بخشد.

شلوارهای مناسب برای لباس های رسمی شیک
بله تعجب نکنید! شلوارهای کتان رسمی هم وجود دارد، با وجود اینکه بعضی اوقات به اشتباه شلوار پارچه ای خوانده می شوند. این نوع از شلوارها را می توان با دوخت های مخفی که درطول درزهای داخلی و بیرونی آنها هست تشخیص داد، که خط دوخت تمیز و ظاهری شیک تر را تضمین می کند. این سبک کارها معمولا در قسمت بالاتری از کمر بسته می شوند و این بدان معنی است که آن ها طوری طراحی شده اند که به روش مناسبی پوشیده شوند؛ به دورکمر، جایی که شلوار کت و شلوارتان را می بندید.
از دیگر مشخصات قابل ذکر آنها این است که از جنس های با کیفیت تر و لوکس تری درست شده اند و معمولا با استاندارد بهتری تمام شده اند. بعضی از آنها حتی ممکن است یک پاچه شلوار ناتمام داشته باشند و لازم باشد که یک خیاط آن را لبه دوزی کند. این نوع از شلوارهای کتان از لحاظ تطبیق دادن با سایر لباس ها بهترین گروه است. می توانید آن را با پیراهن های غیررسمی، پیراهن های یقه دار یا یک پلیور یقه گرد بپوشید، تا ظاهری غیررسمی و در عین حال شیک داشته باشید اما با این وجود با یک پیراهن رسمی، کت های اسپرت، کراوات و کفش های رسمی هم ظاهری کاملا مناسب خواهید داشت. دقیقا همان طور که باید از پوشیدن لباس های روی هم درنوع اول از شلوارهای کتان خودداری کنیم لازم است از لباس های واقعا غیررسمی مثل لباس های کهنه یا تی شرت های قدیمی و رنگ و رو رفته و امثال آن اجتناب کنیم. این نوع شلوارها همان طورکه احتمالا انتظار دارید قیمت بالاتری دارند، ولی با خرید یکی دوتا از این شلوارها در رنگ های خنثی سرمایه گزاری خوبی کرده اید چون سال ها برایتان کار خواهند کرد.

شلوارهای کتان

شلوارهای کتان برای آقایان شیک پوش

نتیجه گیری
لازم نیست شما تعداد زیادی شلوار کتان داشته باشید، اکثر آقایان امروزه می دانند که استایل و تیپ بدنشان چگونه است، پس بهتر است سبکی را که بهتر از همه به شما می آید شناخته انتخاب کنید و تعدادی از آن ها را در رنگ های مختلف تهیه کنید. دراین صورت شما یک پایین تنه با لباس های سنتی و بالاتنه خیلی غیررسمی نخواهید داشت. یا همه را بخرید یا هیچ کدام را!
این فقط یک یادداشت کوچک بود که به شما یادآوری کند، برخلاف آنچه بعضی از مغازه داران می خواهند به شما بقبولانند، همیشه نمی توان یک شلوار کتان را برای مناسبت های مختلف پوشید. این اطلاعات را به یاد داشته باشید و هر جوری که به دردتان می خورد از آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.