شهرام قائدی

شهرام قائدی عکس همسرش را منتشر کرد

شهرام قائدی بازیگری که با سریال پنجمین خورشید در بین مردم محبوب تر شد برای اولین بار عکسی از همسرش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

شهرام قائدی از عکس همسرش رونمایی کرد

شـــهـرام قائدی بازیــگــر سریـــال پنـــجـــمـیـــن خورشـــیـد و قرارگاه مسکونی با انــتـــشـار پســـتــی با تاخـــیر روز دخـتـــر را به دختــرش سارینا و همــه دختــران ایران تبریـک گفــت و برای اولیــن بار تصویری از همــســـرش را در کنـار دخـترش منتــشــر کرد .

شـهرام قائدی با انتشار این عکس نوشت:

شهرام قائدی

شهرام قائدی در کنار همسر و دخترش

گرفـــتار کار شدم ویادم رفت روز دختر را تبــریک بگــم به دختـــران نازنـــیـن خاکـم و الـبـتــه به دختر خانـمهای محــتــرمـی که تو ایــن پیــج کوچک حضور دارند و صد البـــتــه به دخـتــرم روح و روانـم عشقم سارینـــام تبـریـک تبــریـک…

عذر از همـــسـر مهـــربانم که با پافشــاری ما در کادر است و برعــکـس منو سارینـــا همــیشــه ی خدا هیـــچ علاقـه ای به عکـــس انـــداخــتن ندارد…

شهـرام قائدی در سال 1373 در کلـاس های آموزش بازیــگری امـیــن تارخ شرکــت کرد و بواسـطــه او در سال 74 به کارگردانای مشـهوری چون گلـاب آدینـــه وثطب الدین صادقـی معرفـــی شد.

حــضورش در سریال رمضانی پنـجمین خورشیــد در سال 88 چهـــره او را محـــبوب کرد الـبــته سریال قرارگـاه مســـکونی سال 85 نیـز چهـــره او را به مردم شناسـانــد.

شهرام قائدی

شهرام قـائدی و دخترش سارینا

ورودش به حرفه ای بازیگری با مخــالـــفـت پدرش شروع شدتــا جایــی که او حمـــایـــت های مالی خود را از وی برداشت، پدرش از ملـاکان و زمـــین داران بنام شیــراز بود، پدر خانومش که دایی وی میبــاشد هم از بازاری های مرفـه آن زمـان بود.

شهرام قائدی

شهرام قائدی و همسر و دخترش

شهرام قائدی ازدواج کرده است و یک دختر هم به نام سارینا دارد.

لو رفتن عکس های همسر شهرام قائدی توسط همسرش + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.