شهرام ناظری

بستری شدن شهرام ناظری در قوچان پس از لغو کنسرت

شهرام ناظری پس از لغو کنسرت ناظری ها در شهر قوچان به دلیل فشار و خستگی به بیمارستان منتقل شد.در ادامه با ما همراه باشید.

_______________فانوس_______________

ماجرای لغو کنسرت ناظری ها و بستری شدن شهرام ناظری

شهرام و حافـظ ناظـری قصــد داشـتند شامگاه ٦ مردادماه در شهــر قوچان کنسرت “آواز پارسی” خود را برگزار کنــند امــا ساعاتــی پیش از اجرا سالـــن کنــسـرت پلـــمـب و از ورود ناظـــری ها به داخل سالــن جلوگیری شد.

مارال دوستی -مدیـر روابـــط عمومی این اجــرا اظـــهار کرد:در حال حاضـر سالـــن، فک پلـمب شده و مخاطـبــان در آنـــجـا نشــســتــه انـــد. احتــمـــال برگــزاری این کنــســـرت وجود ندارد امـا حافـظ ناظـــری برای ارائه برخی توضیـــحات به مخاطبانشـــان به داخــل سالـــن رفتــه اســـت.

او ادامـــه داد:قرار اســت ضمـن دلــجویی به مردم توضیح بدهـند که از این اتــفـــاق ها بی اطـلــاع بوده و برگـــزار نشدن کنـــسـرت تقـــصـــیــر آنــها نیــست.

دوستـی تاکـــیـد کرد:هیچ اطــلـــاعـیه رسمـــی دربـــاره برگزار نشدن کنــسرت به دســـت گروه برگزار کنـــنده نرسیــده بود و گروه ما به احــترام مردم تا همیـن الـــان منتظر و آماده بود.
وی همچــنین گفت:اســـتاد شهـرام ناظری به علت فشـــار و خستگی به بیـمـاستـــان منـــتقـــل شده و زیر سرم اســـت.

شهـرام ناظــری -خواننده- و حافــظ ناظری -آهـــنـــگــساز- پروژه “آواز پارسی” را با هدف حفــظ و حراسـت از زبــان پارسـی در حوزه آواز ایــرانـــی به دور از الـحان عربــی آغـاز کرده انـد.

خراب شدن حال شهرام ناظری بعد از لغو شدن کنسرتش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.