شهری در جنگل که در قرن ۱۶ با خرافات تخلیه شد و دوباره کشف شد

یک تیم تحقیقاتی آمریکایی موفق به کشف یک شهر گمشده در جنگل‌های استوایی ماسکیتیا در هندوراس شدند که از قرن ۱۶ متروکه شده بود.


این شهر از قرن شانزدهم توسط ساکنان خودش که خرافاتی بودند و خیال می‌کردند که هجوم اروپایی‌ها به آمریکا در آن قرن‌ها نفرینی از سوی خداست، خالی شد و در جنگل‌های انبوه و بارانی مخفی مانده بود تا اینکه این تیم تحقیقاتی بعد از ماجراجویی‌های خود در این جنگل‌ها توانستند آن را دوباره پیدا کنند.
این تیم تحقیقاتی زمانی که از این سفر خود از هندوراس به خانه بازگشتند متوجه شدند همه آن‌ها مبتلا به یک بیماری کشنده شدند که گوشت بدن آن‌ها از داخل فاسد می‌‌شود اما با مراجعه به پزشکان توانستند این بیماری خود را درمان کنند.

شهری در جنگل که در قرن ۱۶ با خرافات تخلیه شد و دوباره کشف شد,شهری که در جنگل کشف شد,شهری که براساس خرافات تخلیه شده بود در جنگل کشف شد,شهری در جنگل,کشف شدن شهر گمشده در جنگلشهری در جنگل که در قرن ۱۶ با خرافات تخلیه شد و دوباره کشف شد,شهری که در جنگل کشف شد,شهری که براساس خرافات تخلیه شده بود در جنگل کشف شد,شهری در جنگل,کشف شدن شهر گمشده در جنگلشهری در جنگل که در قرن ۱۶ با خرافات تخلیه شد و دوباره کشف شد,شهری که در جنگل کشف شد,شهری که براساس خرافات تخلیه شده بود در جنگل کشف شد,شهری در جنگل,کشف شدن شهر گمشده در جنگل

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.