دولت عراق نگرانی آنچنانی در خصوص “داعش” ندارد، زیرا پشتوانه اي قوی از جمله، نیروهای مردمی و مشاوران نظامی فوق العاده ای از جمله سردار «قاسم سلیمانی» دارد که آنها را رهبري و هدايت کرد.

پایگاه خبری “الاخباریة” با انتشار تحلیلي از نبردهاي گروهک تروريستي – تکفيري «دولت اسرائيلي عراق و شام» موسوم به “داعش” نوشت: گروهک “داعش” همواره در مقابل نیروهای مردمی در عراق شکست خورده است.


اين وب سايت افزود: یکی از دلایلی که دیگر این گروهک تکفیری عملیات های پیچیده خود را به خارج از خاک عراق انتقال داده همین است که عملیات ها در داخل عراق بیهوده گزارش شده است.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: اگر چه نیروهای مردمی عراقی آموزش های نظامی ندیده اند، اما عقیده ی آنها نسبت به “جهاد” باعث موفقیت های آنها شده است.

“الاخباریة” همچنين افزود: هم اکنون سپاه بدر عراق با همکاری نیروهای ایرانی، توانسته اند اداره ی نظامی نیروهای مردمی را به دست بگیرند و آنها را به مواضع درست هدایت کنند.

این پایگاه خبری عرب زبان نوشت: اگر ائتلاف به ظاهر “ضد داعش” وارد عمل نمی شد، وحدت ارتش عراق، سوریه، حزب الله و دیگر گروه های مقاومتی را شاهد بودیم، و بعد از مدتی هلاک شدن همه اعضای این گروه را رؤیت می کردیم اما رد پای آمریکا و اسرائیل که به منطقه باز شد، شاهد پیشرفت “داعش” در منطقه غرب خاورمیانه بودیم.

الاخباریة” در پايان گزارش خود نوشت: هم اکنون دولت عراق نگرانی آنچنانی در خصوص “داعش” ندارد، زیرا پشتوانه اي قوی از جمله، نیروهای مردمی و مشاوران نظامی فوق العاده ای از جمله سردار «قاسم سلیمانی» دارد که آنها را رهبري و هدايت کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.