شیدا فهیمی دختر زیبای کلستنیک در تهران

شیدا فهیمی یکی از دختران کلستنیک کار در ایران می باشد او از سن کودکی به این رشته علاقمند بود و  توانسته است اولین دختر ایرانی کلستنیک در ایران باشد او وقتی کودک بود به این حرکت ورزشی علاقه خاصی داشت که توانسته با علاقه خود در رشته کلستنیک موفق ظاهر شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شیدا فهیمی دختر زیبای کلستنیک در تهران را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

تاریخ تولد و تحصیلات

شیدا فهیمی ورزشکار رشته کلستنیک در سال ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمده و ۳۱ سال سن دارد.این ورزشکار در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده و دارای لیسانس از دانشگاه تهران میباشد.

شروع فعالیت در رشته ژیمیناستیک و کلستنیک

این بانوی ورزشکار کشورمان علاقه زیادی به رشته ژیمیناستیک داشته و از حرکات و نرمش های این رشته ورزشی خیلی خوشش می آمده است و همیشه جذب این حرکات می شده است.در چهار سالگی برای ثبت نام ژیمیناستیک اقدام کرد و فعالیتش را آغاز کرد.در پانزده سالگی جزو رتبه های برتر و از مدال آوران کشور بود.

 

تمرین در پارک پردیسان همپای مردان

تنها پارکی که به گفته وی میتوان در آن تمرین کرد پارک پردیسان است،فقط این پارک میله های مناسب برای تمرین برای این رشته ورزشی دارد.

آشنایی با رشته ورزش کلستنیک

این رشته ورزشی قدرت عضلانی فلق العاده لازم دارد و بیشتر ورزش مردانه است، اما بانوان نیز با ورود به این رشته ورزشی مرز جنسبت را شکستند و توانایی و موفقیت زیادی را در این رشته کسب کردند.
این رشته با حرکات روی میله انجام می شود و قدرت عضلانی و بازوی زیادی را می طلبد.کلستنیک حدود ۸ سال است وارد کشور شده و افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

قدرت بدنی شیدا فهیمی همپای مردان

این بانوی ورزشکار مدت کمی است که وارد ورزش کلستنیک شده و به دلیل مهارت در رشته ژیمیناستبک و قدرت و زور بازو در این ورزش نیز موفق است و با آویزان شدن از میله ها این حرکات را به خوبی انجام می دهد.وی میگوید بیشتر افراد از تمرین من تعجب می کنند و فکر می کنند این رشته ورزشی فقط مختص مردان است، اما من تمام این مرزها را شکستم و قصد دارم به بالاترین رتبه در این ورزش برسم.

شیدا فهیمی دختر زیبای کلستنیک در تهران + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.