صداهای خیره کننده و وحشتناک در عرش آستارا + عکس و فیلم

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : وقوع صداهای تعجب آور افق در روستای دربند آستارا روز قبل به وسیله بخش اعظمی از شهروندان این شهر گزارش شد با فانوس همراه باشید صداهای خیره کننده و وحشتناک در عرش آستارا + عکس و فیلم

صداهای-خیره-کننده-و-وحشتناک-در-عرش-آستا
حجم کلیپ  . 37M دوران زمان کلیپ 00 00 55
دانلود ویدئو

صداهای خیره کننده در عرش آستارا !! مردمان وحشت زده به خیابان ریختند + فیلم

بعداز شنیده شدن این صداها در روستای دربند استارا مردمان به خیابان ریختند . ناسا گفته , این پدیده ارگانیک است و در نقاط گوناگون زمین چهره می‌دهد . روز قبل فیلمی در شبکه های عمومی منتشر شد که درین فیلم صدایی خیره کننده از عرش شهر آستارا شنیده می‌شد .
پدیده ی شنیده شدن صداهای خیره کننده در اسمان در یک کدام از روستاهای شهرستان آستارا به اسم دربند به وقوع به هم پیوسته است .
علت شنیده شدن صداهای خیره کننده از عرش آستارا
بعضی از منابع خبری به گزارش ناسا اعلام کرده اند که شنیده شدن این نوع صداها از عرش ارگانیک است .

ناسا یکسری توشه اعلام کرده که تولید این صدا بجهت برخورد ابرها در طول های بسیار است که بجهت تماس امواج و الکترون ها و فوتون های رسیده از خورشید که در عرصه مغناطیسی زمین اسیر می شوند و سبب ساز ارتقاء فشار میگردد , هر چند گشوده نیز این سوال مطرح است که چرا تا قبل از این چنین صدایی شنیده نمیشده . اکثری دیگر هم عقیده دارا‌هستند این صدا در واقع مرتبط با اثرات ازمایش سلاح هارپ است .

علت شنیده شدن صداهای خیره کننده از عرش آستارا

فانوس : شنیده شدن صدای تعجب آور از افق در بعضی از کشورهای دیگر نیز اعم از کشورهای آفریقایی و اروپایی همینطور در ایالات متحده هم گزارش شده‌است .
تاکنون بیش تر از ۱۰۰۰گزارش و کلیپ مرتبط با بدین صدای خیره کننده گزارش شده‌است .مقطع متعددی است که مردمان نیمکره ی شمالی صدایی خیره کننده از آسمان میشنوند , این صدا برخلاف هام و بلوپ که در فرکانس های زیر میباشند یک صدای معمولی ولی زیاد بلند است که هراز چندین گهگاه شنیده می‌شود , بنظر میرسد شنیده شدن این صدا مرتبط با ۵۰ سال اخیر است و پیشین از ان چنین چیزی واقعه نیوفتاده است .
کشورهای کانادا و سوئد بیشترین گزارش از شنیدن این صدا را دارا هستند , تاثیر این صدا به حدی است که تا به درحال حاضر بارها در خبر‌ها و کانال های ملی کشورها درمورد ان گزارش نشر داده شده شده‌است .

 

صداهای خیره کننده و وحشتناک در عرش آستارا + عکس و فیلم

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.