اعتراف به قتل و تجاوز و صدور حکم اعدام اهورا پسر 3 ساله

اهورا پسر 3 ساله چند روز پیش توسط ناپدریش به طرز وحشیانه ای به قتل رسید و اولین اعترافات ناپدری اهورا در بازداشتگاه بسیار دردناک بود و دل همه ایرانیان را به درد آورد ناپدری اهورا وقتی مادرش از خانه بیرون می رفت او را مورد تجاوز جنسی قرار می داد و با پسر 3 ساله زنش رابطه جنسی داشت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر اعتراف به قتل و تجاوز و صدور حکم اعدام اهورا پسر 3 ساله را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

اعتراف به قتل و تجاوز و صدور حکم اعدام اهورا پسر 3 ساله

 

ناپدری 27 ساله این کودک در غیاب مادرش پس از اذیت و آزار جسمی او، با کوبیدن سر این پسر 3 ساله به دیوار سبب مرگ وی شده است.
تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ناپدری 27 ساله این کودک در غیاب مادرش پس از اذیت و آزار جسمی او، با کوبیدن سر این پسر 3 ساله به دیوار سبب مرگ وی شده است.

 

حجت الاسلام علی مصطفوی‌نیا از وقوع یک فقره کودک آزاری منجر به قتل در شهر رشت خبر داد و گفت: ناپدری 27 ساله این کودک در غیاب مادرش پس از اذیت و آزار جسمی او، با کوبیدن سر این پسر 3 ساله به دیوار سبب مرگ وی شد.

 

اعتراف به قتل و تجاوز و صدور حکم اعدام اهورا پسر 3 ساله

 

وی افزود: طبق اظهارات متهم، وی سابقه بیماری روانی نداشته و در هنگام اقدام به عمل مجرمانه خود هیچگونه مواد مخدری مصرف نکرده است.این مقام قضایی گفت: بنا بر نظریه اولیه پزشکی قانونی علت فوت کودک خونریزی مغزی بر اثر وارد آمدن ضربه به سر تشخیص داده شده است. همچنین آثار سوختگی بر اثر سیگار بر روی دست و پای کودک مشهود است.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: با شکایت پدر این کودک و درخواست وی برای قصاص قاتل، پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و با توجه به حساسیت جامعه در اینگونه موارد دادگستری گیلان به طور ویژه به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

اعتراف به قتل و تجاوز و صدور حکم اعدام اهورا پسر 3 ساله

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.