طراحی داخلیدکوراسیون زیبای منزل با رنگ های پاستیلی

طراحی داخلی و دکوراسیون این منزل شیک با استفاده از رنگ های پاستیلی و نورپردازی دراماتیک فوق العاده زیبا شده است.در ادامه با ما باشید.

________________فانوس________________

دکوراسیون منزل با رنگ های پاستیلی

این روزها رنگ های پاستیلی، بیشتر از گذشته جای خود را دکوراسیون داخلی منازل باز کرده اند و استفاده از رنگ های پاستیلی در دکور خانه رو به افزایش است.
طراحی داخلی این آپارتمان به منظور ایجاد راحتی و آسایش در منزل و با به کارگیری رنگ های پاستلی و همراهی متریال چوب و با نورپردازی دراماتیک طراحی و دکور شده است.

طراحی داخلی

رنگ های پاستیلی در دکوراسیون منزل

لوازم جانبی و دکوری منحصر به فرد در این آپارتمان مانند مجسمه 2پرنده و آویز روشنایی با طراحی متفاوت از آنچه تا به حال دیده ایم که دارای محفظه ای برای قرارگیری کتاب می باشد، در کنار لوازم دکوری دیگر محیط را به نوعی دارای شخصیت و سبکی متفاوت ساخته است.

طراحی داخلی

دکوراسیون منزل با نورپردازی دراماتیک

لازم به ذکر است جزئیات کوچک و شگفت انگیز در گوشه و کنار خانه به چشم می خورد که در هماهنگی با عناصر دیگر، بافت ها و طرح های به کار رفته در خانه مانند موسیقی هم نوا و هماهنگ به نظر می رسند.

قفسه های باز زیبا در آشپزخانه نمایشی دوست داشتنی و رویایی از اجسام و دکوراسیون آشپزخانه و احساسی ناشی از نظم و پاکیزگی در بیننده ایجاد می کند.

طراحی اتاق خواب دارای فضایی روشن و خلاقانه می باشد که به جای کمد دیواری ساده از پارتیشنی چوبی و متفاوت به عنوان محل نگهداری و تعویض لباس ها از آن استفاده شده است.

طراحی داخلی

دکوراسیون منزل مدرن و شیک

اتاق نوجوان نیز به زیبایی و متناسب با سلیقه و نیازها و در رنگ های متناسب با گروه سنی خود طراحی و اجرا شده است.

طراحی داخلی طراحی داخلی

طراحی داخلی فوق العاده شیک خانه با استفاده از رنگ های پاستیلی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.