عادل غلامی

دلیل اخراج عادل غلامی از تیم ملی والیبال + عکس

یک سایت ایتالیایی اعلام کرده است که عادل غلامی به دلیل درگیری لفظی با محمد موسوی و ترک کردن تمرین بدون اجازه مربی اخراج شده است.

______________فانوس______________

عادل غلامی از تیم ملی والیبال اخراج شد

یــک سایت ایــتــالــیـــایی دلـیل کنــار گذاشته شدن بازیکـن تیــم ملــی والـــیــبـــال کشورمـــان را فاش کرد. در جریـان تمریـــن عصر روز یکـــشنــبه تیم ملــی والیـــبـال ایــران بود که عادل غلـــامـی با محمد موسوی، دیـگر ملــی پوش کشورمـــان درگـــیری لفــظـــی پیـدا کردنـد که پس از تذکر ایگور کولاکوویچ، سرمربـــی تیــم به هر دو بازیـــکن، غلـامـی پیــراهن خود را در آورد و سالـــن تمــریـــن را ترک کرد. یک روز پس از این اتفــاق بود که اعـضــای کادر فنی تیم ملـی والـیبال ایـــران پس از دو جلـسـه بررسـی این موضوع، تصمـیــم به کنار گذاشتن عادل غلـــامــی از ترکیب تیم ملــی والیـــبـال گرفتـنـــد.

عادل غلامی

دلیل اخراج غلامی از دید یک سایت ایتالیایی

ســایت ایتالـیـایی «oasport.it» در ایــن باره نوشت:«عادل غلــامـــی از تیم ملی ایـــران اخــراج شد؛ او به هم تیـمی هایــش توهیــن کرد و اردوی تیم را ترک کرد». در ادامـه گزارش این سایـــت آمده:«غلـامــی در جریــان تمــریـن تیمـــش با صدای بلــنـــد سر هم تیـــمی هایـش داد زد و سپــس بدون گرفـتــن اجـــازه از ایـگور کولاکوویچ محــل تمریــن را ترک کرد، پس از ایـــن ماجـرا هم غلــامی از تیم ملـــی کنــار گذاشته شد».

عادل غلامی چرا از تیم ملی والیبال اخراج شد؟؟؟ + سند و عکس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.