دختر جوان سراسیمه و هراسان خود را به مأموران پلیس رساند و مدعی شد که چند جوان قصد ربودن او را داشتند.

دختر جوان ، کتک کاری دختر جوان

 

کتک خوردن سه جوان مست از دختر جوان

آزار و اذیت دختر جوان کار دست سه جوان مست داد .چند روز پیش ۳پسر جوان سوار بر پرشیای خود شدند تا در خیابان ها گشتی بزنند. آنها که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند و رفتارهای عادی نداشتند ناگهان چشم شان به دخترجوان و کم سن و سالی افتاد که سگش نیز همراهش بود.

پسران جوان برای هیجان و شوخی نقشه کشیدند تا این دختر را به زور سوار ماشین شان کنند. حتی برای ربودن او با هم شرط بندی کردند و ماجرایی را رقم زدند که آنها را به کلانتری و دادسرا کشاند.

دختر جوان سراسیمه و هراسان خود را به مأموران پلیس رساند و مدعی شد که چند جوان قصد ربودن او را داشتند. او گفت:ساعتی قبل در خیابان زعفرانیه بودم و سگم را نیز همراه خودم برده بودم که ناگهان ۲پسرجوان به سمت من هجوم آوردند. سومین نفر هم پشت فرمان پرشیا نشسته بود و فقط می خندید. اصلا حالت عادی نداشتند

۲جوان با زور و تهدید مرا روی زمین کشاندند و می خواستند سوار ماشین کنند. اما جیغ کشیدم و مقاومت کردم که یکی از آنها دستش را روی دهانم گذاشت و با تهدید خواست که سکوت کنم. او ادامه داد:از آنجا که رزمی کار هستم و چندین سال کاراته کار کرده بودم با لگد چند ضربه به آنها زدم و توانستم آنها را نقش بر زمین کرده و فرار کنم. اما آنها سگم را ربودند و با خود بردند. همان لحظه شماره پلاک ماشین شان را یادداشت کردم و راهی کلانتری شدم.

 دختر جوان

مزاحمان دختر جوان رزمی کار دستگیر شدند

دستگیری مزاحمان دختر جوان

با ثبت شکایت دختر جوان رزمی کار پرونده برای رسیدگی پیش روی قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و تیمی از مأموران تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. آنها از طریق شماره پلاک خودرو موفق به شناسایی راننده شدند.
با دستگیری وی، ۲همدست دیگر او هم به دام افتادند و وقتی پیش روی قاضی جنایی تهران قرار گرفتند به دزدیدن سگ شاکی اعتراف کردند. یکی از آنها گفت:

من و دوستانم وضع مالی خوبی داریم اما آن روز در حالت عادی نبودیم. به همین دلیل وقتی آن دختر را دیدیم، برایش مزاحمت ایجاد کردیم اما او اصلا به ما اعتنایی نکرد. همین شد که دوستانم خواستند او را بربایند و برای انجام این کار با من شرط بستند. در نهایت وقتی از دختر جوان کتک خوردند، سگش را دزدیدند. حالا هم به شدت پشیمانیم و امیدواریم شاکی رضایت بدهد. هم اکنون هر سه متهم با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.