درگیری محسن مسلمان و علی علیپور با دخالت کریم باقری خاتمه یافت

برخورد کریم باقری با دو بازیکن پرسپولیس

دو بازیکن پرسپولیس محسن مسلمان و علی علیپور در حین تمرین با یکدیگر درگیری لفظی داشتند و به همین دلیل کریم باقری مربی پرسپولیس با آنها برخورد کرد.با ما همراه باشید.

محسن مسلمان و علی علیپور در تمرین روز گذشته با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و همین موضوع باعث شد که کریم باقری مربی پرسپولیس با این دو بازیکن برخورد کند. مسلمان و علیپور بعد از این درگیری از رفتارشان پشیمان شدند و با یکدیگر آشتی کردند. آنها در تمرین امروز هم به سراغ کریم باقری رفتند و بابت رفتار زشت خود معذرت خواهی کردند تا بار دیگر با اتحاد و دوستی آماده دو دیدار حساس مقابل لخویای قطر شوند.

برانکو در جریان مسئله رضاییان نشان داد که انضباط در تیمش مهمتر از مسائل فنی است. براین اساس مسلمان و علیپور با اطلاع از این موضوع خیلی سریع از باقری مربی تیم عذرخواهی کردند تا به سرنوشت رضاییان گرفتار نشوند.
 درگیری محسن مسلمان و علی علیپور با دخالت کریم باقری خاتمه یافت

درگیری دو بازیکن پرسپولیس در حین تمرین

 سرخپوشان پایتخت در یک بازی حساس باید روز سه شنبه دوم خرداد ماه به مصاف لخویای قطر بروند و بازیکنان این تیم می دانند که مسائل حاشیه ای بر روی عملکرد آنها تاثیر گذار است. براین اساس آنها قصد دارند به دور از مسائل حاشیه ای و در فضای دوستانه تمرین کنند تا آماده بازی با حریف قطری شوند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.