لیونل مسی

تشریفات عروسی لیونل مسی از کارت دعوت تا منو و تالار

همانطور که انتظار می رود عروسی لیونل مسی یکی از پرهیجان ترین مراسم ازدواج سلبریتی ها خواهد بود ، از چند روز مانده به این مراسم از کارت عروسی تا منوی غذا و تالار به عنوان جزئیات مراسم منتشر شده است.

_______________________فانوس_______________________

کارت عروسی ، تالار و منوی غذای مراسم ازدواج لیونل مسی

بــه گزارش goal ستاره شماره 10 آبـــی انـــاری پوشها روز جمعـــه مراســـم ازدواج خود با آنــتونلا روکوز را برگزار خواهد کرد ، همـــانطور که انتـظــار می رفت بهــترین بازیکـــن فوتبـــال جهـــان برای ایـن مراســم تشـــریـفات خاصی در نظر گرفـــته اســت که در ادامـــه خواهیم گفـت.

جزئیات جشن عروسی لیونل مسی و نامزدش آنتونلا

تاریخ عروسی لیونل مسی با انتونلا روکوز

زمـان دقـــیــق ایــن مراســـم 3 ژوئن ساعت نوزده به وقت پایتخـت آرزانــتیـن و ساعــت 2:30 یه وقت تهــران گزارش شده و در زادگــاه مســی و نامـــزدش یعـــنی شهر “روزاریو سانــتـافـــه” این دو با یکدیـــگر ازدواج خواهـنـــد کرد ، مراســـمی که به واسـطه میهـــمـانـان ویژه یکی از پرســـتاره ترین مراسم ازدواج خواهـد بود. پیـــش بیـــنـی می شود که ایــن مراسم یکـــی از پرهیجان ترین مراســـم ازدواج چهـــره های مشــهور باشــد و برای همــیـن برقراری امنـــیت آن هم در چنـین منطــقـه ای کار اهـمـیت دوچندانـــی خواهد داشــت طوریـکه 200 نیـرو امنــیتــی برقـــراری امنـیــتش را به عهـــده داشتـه باشد. در ادامــه کارت عروسی و تالار برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی را خواهـــید دید.

لیونل مسی

کارت عروسی لیونل مسی

مـــنوی مراســم ازدواج لیونل مســـی و آنتونلـــا جزئیات بیـشــتری در ایـن مورد دارد ، بر اساس همیـــن منو می توان فهـمیـد که جشن عروسی مسی 250 میـــهـمان ویژه دارد که در بین انهـا نام چهـــره های سرشناسی از باشگـاه بارســلونا و تیم ملـــی آرژانـتـــیــن دیــده می شوند. جدای از مهـمانــان، 150 خبرنـــگــار از سراسـر دنیا هم مجوز حضور در جشن را به دســـت آورده اند و مراسم جشن را از خارج از هتـل پوشش خواهـنــد داد.

محل برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی

 ایـــن مراسـم در مجـــتـــمـــع سیتی سنـتر کازیـــنو روزاریو برگـــزار می شود و قرار اســـت ،بیـــرون مجتـــمــع هم روی پرده ایبـــزرگ قرار است مراســـم برای هواداران بیــرون سالن نمایش داده شود.

لیونل مسی

لیونل مسی

تصویر منتشر شده از سالن و تالاری که عروسی لیونل مسی در آن برگزار خواهد شد

 منوی غذای جشن عروسی لیونل مسی

بــه گزارش goal منوی غذای مراسـم از مدتهـا قبـل تعیین شده است و چنـدین نوع غذا و دسر به تنــاســـب ذائقه میـــهـــمانان انـــتــخاب شده اســـت ، پنـیر ، گوشت سرد ، نان ، سالـــاد ، سوشی ، پاستای توپی پرشـــده با ریکوتا و موزارلـــا و ژامبون و گوشت که نوعی غذای بومی زادگاه مســی اســت.علــاوه بر اینــها که خوراک های اصلـــی هستنـد چندین نوع غذای محلــی نیز برای پذیـرایی از میهــمـانان سرو خواهـــد شد.

لیونل مسـی و همســـرش از مهمــانــان خواسته اند تا تمـام هدایـایـشـان برای ایــن عروسی را به بنـــیاد خیـریه لیونل مسـی بپردازنـد تا این هدایـا صرف امور خیریـــه شود.امور خیــریــه مورد نظر لئو و همــسرش بخش حمـایت از کودکـان اســـت که مسئول رسیدگـــی به سلامـــت ، درمــان ، تحصــیـــل و تغـــذیه آنهاســـت.

تصاویری از تشریفات مراسم عروسی رویایی لیونل مسی برای همسرش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.