عشق بازی برد پیت با معشوقه خوشگل  جدیدش

برد پیت بعد از اینکه از همسرش آنجلینا جولی جدا شد خیلی افسرده و غمگین شده بود او به تازگی دوست دختر و معشوقه جدیدی برای خود گرفته است این دختر خوشگل 21 سال دارد و با برد پیت رابطه جنسی و عاشقانه دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عشق بازی برد پیت با معشوقه خوشگل جدیدش را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : برد پیت بعد از جدایی از آنجلینا جولی با بازیگر جوان ۲۱ رابطه عاشقانه و احساسی برقرار کرده است.این در حالی است که ۳۲ سال اختلاف سنی میان آنها وجود دارد.بازیگر مرد هالیوود مدتی است از آنجلینا جولی جدا شده و هر کدام راه خود رفتند.آنجلینا بعد از طلاق از بردپیت سرپرستی هر شش فرزندش را خودش به عهده گرفته ومنزل بسیار شیک و بزرگی در کنار منزل بردپیت خریداری کرده است.

الا پرنل بازیگر انگلیسی است که فیلم ها و سریال های زیادی را بازی کرده است.الا همیشه در مصاحبه هایش اعلام کرده بود که نظر مثبتی نسبت به بردپیت دارد و بازیگر محبوب و مورد علاقه اش می باشد.حال بعد از مدتی هم بازی بودن در یک سریال این علاقه شدت گرفته و برد حسابی مجذوب و عاشق این بازیگر جوان شده است. برد پیترهم اکنون در سریال Sweetbitter مشغول بازی می باشد و با الا هم بازی هستند.

نکته قابل توجه این زوج هالیوودی نحوه آشنایی آنهاست که قبلا نیز با آنجلینا جولی در فیلم سینمایی خانم و اقای اسمیت با هم همبازی بودند و این نزدیکی به هم باعث ایجاد علاقه و عشق شد که در نهایت موجب ازدواجشان گردید.

بازیگر جوان انگلیسی بسیار شبیه به آنجلیناست و در اکثر رسانه های خارجی بر این عقیده اند که برد دوباره یک آنحلینای دیگر پیدا کرده است.
زمزمه علاقه و آشنایی آنها با کلید خوردن این فیلم آغاز شده و این دو با هم رابطه احساسی و عاشقانه برقرار کرده اند.

 

عشق بازی برد پیت با معشوقه خوشگل  جدیدش

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.