مجله اینترنتی فانوس : بعد از عرضه به روزرسانی جدیدی برای موبایل های گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، بسیاری از دارندگان این دستگاه ها از مشکلاتی همچون تخلیه سریع باتری و داغ شدن بیش از حد نمایشگر شکایت کرده اند. یکی از کاربران انجمن Reddit اخیراً در پستی اعلام کرده که باتری موبایلش تنها در عرض ۱۵ دقیقه و بدون کمترین استفاده، از ۱۰۰ درصد به ۸۶ درصد رسیده و نمایشگر دستگاه هم بیش از حد داغ شده است.

پس از گذشت یک ساعت، میزان باتری دستگاه به ۵۷ درصد رسیده؛ مسئله ای که بدون شک، به تخلیه سریع باتری باز می گردد و باید جدی گرفته شود. در همین حال، یکی دیگر از کاربران ردیت می گوید که این مشکلات بعد از به روزرسانی اپلیکیشن های آکیلس برای پلتفرم Gear VR به وقوع پیوستند. وی در ادامه گفت که با حذف اپلیکیشن های آکیلس، مشکلات دستگاه نیز برطرف می گردند.

androidonlinenewsimage-aspx

علاوه بر این، عده ای دیگر از کاربران در شبکه اجتماعی توییتر، تقصیر را به گردن کمپانی آکیلس انداخته اند که مسئولیت تولید نرم افزار و درایورهای هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ را برعهده دارد

بنابراین در صورتی که موبایل گلکسی اس ۶، اس ۷ یا اس ۷ اج شما هم با مشکلی مشابه مواجه گشته است، شاید پاک کردن اپلیکیشن های واقعیت مجازی آکیلس بتواند راه حلی برای آن باشد. با این همه، آکیلس و سامسونگ هنوز بیانیه ای رسمی منتشر نکرده اند و نمی توان تضمین داد که حذف نمودن اپ های آکیلس، بهترین راه حل ممکن باشد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.