فغانی

انتقاد اروپایی ها از قضاوت فغانی

برخی از رسانه های اروپایی با انتقاد از عملکرد علیرضا فغانی داور ایرانی دیدار پرتغال -شیلی، معتقد هستند در این مسابقه یک پنالتی واضح به سود شیلی گرفته نشد.

قضاوت فغانی در جام کنفدراسیون ها

قــضاوت علـــیــرضا فغـــانی داور شایسته کشورمـان در دیدار شب گذشته تیــم های پرتــغـــال و شیـــلــی در مرحـلــه نیمــه نهایـــی جام کنفــدراسیون ها، انــتـقاداتـــی را در پی داشـتـه است.منـــتـــقـــدیـن مدعـی هسـتنــد فغانــی یک پنـــالـــتـــی واضــح به سود شیـــلــی را نگـــرفـت.

فغانی

صحبت های الکسیس با علیرضا فغانی

دیـدار دو تیــم در طول 120 دقیــقــه وقت های قانونی و اضافی گلــی در بر نداشـــت تا ضربات پنالتــی تعــییـــن کننـده تیم پیـروز باشـــد ودر ضربات پنالــتــی شیـــلـی موفق شد با درخــشش دروازه بان خود کلودیو براوو پرتـغال را 3 بر صفــر شکـــست دهــد.

امــا یورواسپورت مدعــی اســت که ایـــن مسابـقه می توانست قبــل از رسیـدن به ضربـــات پنالتـــی ،به سود شیـلـــی به پایــان برسـد، زیــرا صحـــنه آهستـــه نشـــان می دهـد فونتـه بازیکـن پرتغـــال در دقـیـقـــه 113 روی فرانـــسیــسکو سیلوا درون محوطه جریمه مرتـــکــب خطای پنــالــتی می شود.

نویســنده گزارش این سئوال را مطـــرح می کنــد که چرا داور بازی از ویدئو چک کمـــک نگرفــت؟

سایـت گل هم در گزارش خود از ایــن مســابــقه این صحــنـه را« پنـالــتــی آشـکار» دانسـته و نوشت داور از اعــلـام یک ضربـه پنـــالتــی واضـح به سود شیـــلــی خودداری کرد.

آ اس اسپانـــیــا هم دربـاره این صحنه مشکوک نوشت، داور ایــرانــی ایـــن بازی می توانـــسـت از ویدئو چک اسـتفـاده کنـــد امـا ایــن کار را نکـرد و از تصـــمـیـــم خود کامــلـا اطـــمیــنان داشـــت. ایـــن صحــنه کمی بحث برانــگیز بود.

 انتقاد شدید رسانه های اروپایی از داوری علیرضا فغانی در بازی شیلی – پرتقال

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.