مجله اینترنتی فانوس : هنوز زمان پخش سریال «علی البدل» و حتی شبکه پخش آن مشخص نشده است.
به گزارش بانی فیلم تصویربرداری سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم و به تهیه کنندگی الهام غفوری که توسط محسن تنابنده به عنوان سرپرست نویسندگان و خشایار الوند نویسنده نوشته شده است، به روزهای پایانی اش نزدیک می شود.
الهام غفوری ضمن تایید این خبر به بانی فیلم گفت روزهای پایانی این سریال سخت را پشت سر می گذاریم، اما پس از تصویربرداری کماکان مرحله پست پروداکشن و فنی سریال ادامه خواهد داشت. تهیه کننده مجموعه «پایتخت» گفت سریال «علی البدل» با تمام مجموعه هایی که تا امروز تولید کرده ایم متفاوت است و بدیهی است مراحل تدوین، فنی، صداگذاری و… برای این مجموعه زمان بر باشد. تهیه کننده سریال «زیر هشت» در خصوص زمان پخش این سریال نیز به بانی فیلم گفت: هنوز زمان پخش مشخصی از سوی تلویزیون به ما اعلام نشده است اما این مجموعه می تواند برای پخش در نوروز ۹۶ مفید و موثر باشد. چرا که فضایی متنوع و خاص در روایت این قصه وجود دارد. روستاهای اشتران، ورکانه و شورین، خانه خان‌ها، حمام و کوچه باغ‌های قدیمی روستاهای حوالی استان همدان و… لوکیشن های اصلی این سریال بودند. که بسیاری از این لوکیشن ها توسط تیم تولید سریال بازسازی شده است.

علی-البدل-۲-۱۰۲۴x680
تدوین و صداگذاری آن نیز به صورت همزمان توسط خشایار موحدیان و سید محمودرضا موسوی نژاد انجام می‌شود.
در خلاصه داستان «علی البدل» آمده است: من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم می‌گن مگه لالی، حرف بزنم می‌گن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.
مهدی هاشمی،مهدی فخیم زاده،احمد مهرانفر،حسین محب اهری،هادی کاظمی،هومن حاج عبدالهی،محمود جعفری،عزت الله رمضانی فر،بهرام افشاری، فروغ قجابگلی،سیما خضر آبادی، علی استادی، هدیه آزاده،مهسا باقری،فرشته گلچین،میثم چگینی و محسن تنابنده از بازیگران اصلی «علی البدل» هستند.
از دیگر عوامل این سریال می‌توان به: طراح و سرپرست فیلمنامه: محسن تنابنده، نویسنده: خشایار الوند، مشاور فیلمنامه: حسن وارسته، مشاور کارگردان و بازیگردان: محسن تنابنده، مدیرتولید: محمود اتحادی، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس: اصغر نژادایمانی، طراح گریم: مجید اسکندری، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، عکاس: محمد فوقانی، دستیار تهیه: محمدرضا آهی، مدیر تدارکات: آرش صالحی، مدیر برنامه ریزی: فهیمه کمالی، منشی صحنه: آسیه معصومی اشاره کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.