علی پروین مثل کوه پشت پرسپولیس و مهدی طارمی

علی پروین از طارمی حمایت کرد

علی پروین گفت بهترین بازیکنان دنیا هم پنالتی خراب میکنند، مهدی طارمی از این مسئله ناراحت است و باید هوای او را داشت.با ما در بخش ورزشی فانوس همراه باشید.

علی پروین سرمربی سابق پرسپولیس اعتقاد دارد پرسپولیس همچنان شانس صعود دارد. علی پروین پیرامون تغیرات احتمالی تیم پرسپولیس گفت:من در این مدت اخیر هیچ مصاحبه ای نداشتم و تمام مصاحبه هایی که منتشر شده است کذب است و من با هیچ رسانه ای صحبت نکرده ام و خودم را قاطی مسائل مدیریتی نمیکنم و امیدوار هستم که اتفاقاتی رخ دهد که به سود پرسپولیس باشد.

پروین درباره گمانه زنی ها که او عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس خواهد بود اظهار داشت:من درباره این مسائل صحبت نمیکنم و فقط برای پرسپولیس آرزوی موفقیت میکنم و حرفی دیگر در این زمینه ندارم.
پروین درباره بازی پرسپولیس و لخویا گفت:نبود هواداران در این مسابقه آزار دهنده بود، افسوس که پرسپولیس هوادارانش را نداشت، به عقیده من فدراسیون فوتبال آسیا در این زمینه سخت گیری کرد ، برانکو حرف خوبی زد که فیفا و یوفا تماشاگران را محروم نمیکنند، اگر در این بازی پرسپولیس محروم نبود پر تماشاچی ترین بازی فصل انجام میشد.

وی ادامه داد:پرسپولیس موقعیت های خیلی زیادی از دست داد و حتی می توانست کار لخویا را در تهران یکسره کند اما با این حال نباید نا امید بود و همچنان یک ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است، ما نشان دادیم که از نطر فنی از تیم حریف برتر هستیم ، هرچند که تیم لخویا هم از نظر فنی تیم بسیار خوبی است.

علی پروین مثل کوه پشت پرسپولیس و مهدی طارمی

علی پروین و مهدی طارمی

 سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد پنالتی که مهدی طارمی خراب کرد اظهار داشت:بهترین بازیکنان دنیا هم پنالتی خراب میکنند، مهدی طارمی از این مسئله ناراحت است و باید هوای او را داشت تا بتواند روحیه خود را بازگرداند و بتواند در بازی برگشت جبران کند.

او در ادامه صحبت هایش اشاره ای به بازی استقلال و العین داشت و گفت:می توان به صعود استقلال امیدوار بود، آرزو دارم تا هر ۳ نماینده ایران راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شوند.
پروین در پایان درباره انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی تراکتورسازی گفت:یحیی را دوست دارم، امیدوارم در تراکتور موفق باشد و مسئولان این تیم از گل محمدی حمایت کنند.

حمایت علی پروین از طارمی و پرسپولیس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.