عکسی از پوشش تاسف بار آزاده نامداری در سوئیس در حال خوردن مشروب

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : آزاده نامداری که چندی است در خارج از کشور و در اروپا به سر می برد و هر از چند گاهــی صفحــه اینـستـــاگــرام خود را به تصاویری از سفرش به میـلان، ژنو، سوئیس و .. با حجــاب چادر اخــتصـــاص می داد در اقدامی غیــره منتــظره امـروز فیلم و تصاویری از وی بدون حجـاب لو رفـــت. در این تصـاویر و ویدئویی که از وی در فضــای مجـــازی منــتشـر شده است وی را بدون حجــاب در حالـــیــکه در یک پارک و فضای عمومی اســـت و در کنار دخـتـــر و همـســرش است می بیـنـیــد.با فانوس همراه باشید عکسی از پوشش تاسف بار آزاده نامداری در سوئیس در حال خوردن مشروب

عکسی-از-پوشش-تاسف-بار-آزاده-نامداری-در-س

ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

عکسی از پوشش تاسف بار آزاده نامداری در سوئیس در حال خوردن مشروب

فانوس : آزاده نامــداری مجری مشــهور تلویزیون که با اجـــرا در برنــامه “تازه‌ـها” در سیـمای خانواده به شهرت رسـید به همـــراه همـســر و دخـــترش به شهر ژنو سوییــس سفــر کرده است و تصـاویری دیدنی که از این سفـــر به ثبت رســانده است را در صفـــحـه اینســتاگـرام Instagram خود منــتشــر کرده اســت که دیـدن آن خالی از لطـــف نیــسـت.

باشگاه خبرنگـــاران جوان که منتــسـب به صدا و سیـما اســـت درباره ایـــن خبر نوشت: آزاده نامــداری کار خود را با همکاری با شبــکـه زاگـــرس (کرمانـشـاه) آغــاز کرد و سپس با کمــک اقـــبال واحدی به تهـــران آمد و در برنامــه «خط مستـــقـــیم» شبکـه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد.

مجله اینترنتی فانوس : لازم به ذکر است؛ ژنو پایتــخت کشور سوییـــس در اروپاســـت که مقـر سازمـــان ملل نیـز در ایـن شهر قرار دارد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.