عکس های لو رفته بی حجاب آزاده صمدی در قشم

آزاده صمدی به تازگی تصاویری زیبایی را از مسافرتش در فضای مجازی منتشر نموده است آزاده صمدی یکی از بازیگران خوش نقش و زیبا در عرصه سینمای ایران می باشد آزاده صمدی برای تفریح به منطقه ای از قشم رفته است و عکس های بسیار زیبایی را از خود منتشر نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته بی حجاب آزاده صمدی در قشم را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : جالب و دیدنی از گشت و گذارش در این جزیره زیبا منتشر کرده است.جزیره قشم یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری ایران است که هم برای سفر و دیدن مکان های جذاب و هم برای خرید و تجارت جای بسیار خوبی می باشد.آزاده صمدی لباس محلی و بومی زنان این جزیره را بر تن دارد و در مکان دیدنی و زیبای جزیره قشم عکس یادگاری گرفته است.

 

وی یکی از بهترین و بی حاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که مجموعه هاو فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است.وی متولد دی ماه سال ۱۳۵۷ در تهران است که دوره بازیگری را علاوه بر تحصیل در رشته تئاتر نزد پرویز پرستویی گذرانده است.

 

همسر سابق هومن سیدی بازیگر و کارگردان سینما می باشد که مدتی است به دلیل نامعلوم از هم جدا شدند و راهشان را در زندگی سوا کردند.جدیدترین نقش وی در سریال دیوار به دیوار بود که بازی متفاوتی را ارائه کرد که در این سریال با پژمان جمشیدی ، فوتبالیست سابق و بازیگر فعلی هم بازی بود. هومن سیدی و آزاده صمدی بدون جنجال و سر و صدا و رسانه ای کردن در سکوت خبری از هم جدا شدند.

 

و علت این جدایی را اعلام نکردند و تاکنون توضیح واضحی این باره نداده شده است.این زوج سینمایی سابق تا به حال در چند سریال با هم همبازی بودند و در تقریبا در همین سریال ها به مخاطبان شناخته شدند.

 

عکس های لو رفته بی حجاب آزاده صمدی در قشم

عکس های لو رفته بی حجاب آزاده صمدی در قشم

عکس های لو رفته بی حجاب آزاده صمدی در قشم

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.