امروز درحالی که از بلوار ساحلی شرقی مقابل ساختمان سیلو گذر می کردم شاهد این بودم که تعدادی دختر با لباس فرم مدرسه به دور هم جمع شده بودند که دربین آنها یک قلیان خود نمایی می کرد.

قلیان قلیان‌کشی دختران با لباس فرم مدرسه! +عکس عکس دختر اهوازی,عکس های دختر دبیرستانی اهوازی,عکس دختر جنوبی,عکس های لخت دختر اهوازی,عکس لخت دختر,عکس های سکسی دختر,عکس های سکسی دختر اهوازی,عکس سکس دختر فراری اهوازی,داستان سکس دختر اهوازی کون کس تنگ جنده تلنبه حشری پاره,داستان سکسی دختر فراری اهوازی کیرکلفت ضربدری دوکیره جیغ لذت,دانلود کلیپ سکسی دختر اهوازی عکس دختر اهوازی,عکس های دختر دبیرستانی اهوازی,عکس دختر جنوبی,عکس های لخت دختر اهوازی,عکس لخت دختر,عکس های سکسی دختر,عکس های سکسی دختر اهوازی,عکس سکس دختر فراری اهوازی,داستان سکس دختر اهوازی کون کس تنگ جنده تلنبه حشری پاره,داستان سکسی دختر فراری اهوازی کیرکلفت ضربدری دوکیره جیغ لذت,دانلود کلیپ سکسی دختر اهوازی

به گزارش فانوس :  امروز درحالی که از بلوار ساحلی شرقی مقابل ساختمان سیلو گذر می کردم شاهد این بودم که تعدادی دختر با لباس فرم مدرسه به دور هم جمع شده بودند که در بین آنها یک قلیان خود نمایی می کرد و یا کمی آنطرف تر دختران دیگر، به راستی چرا؟

تا کی مسئولین می خواهند دست روی دست هم بگذارند تا به راحتی ریشه جوانان و فرزندان ما با این معضل بزرگ خشکانده شود.

با وجود سونامی بیماریهای بدخیم و انواع سرطان که شاهد آن در اهواز و استان هستم. عده ای این وسط با فروش قلیان در بلوارهای ساحلی برای خود کسب و کاری دست پا نموده اند و در کنار این قلیان ها انواع موادمخدر و قرص های روانگردان فروخته می شود.

مسئولین مدارس تحت چه برنامه ای به راحتی اجازه خروج دختران از مدرسه را می دهند تا برخی به راحتی هرکاری که دوست دارند خصوصاً با لباس فرم مدرسه انجام دهند.

خلاصه درد ها بسیار است که باید مسئولین مربوطه به فکر این سونامی نابودگر در شهرمان باشند./ شهدای ایران

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.