عکس همجنس بازی بهرام رادان,عکس فساد اخلاقی بهرام رادان,نظر بهرام رادان درباره همجنس بازان,بهرام رادان گی,نظر بهرام رادان درباره لزبین و گی,دفاع بهرام رادان از همجنسبازی گی لزبین
سخنان تازه بهرام رادان در آخرین تویتش در مورد حمایت قانونی از همجنس بازها، واکنش های بسیاری را در بین کاربران در پی داشته است.

سخنان تازه بهرام رادان در آخرین توئیتری که منتسب به وی است در مورد حمایت قانونی از همجنس بازها واکنش های بسیاری را در بین کاربران در پی داشته است.

بهرام رادان  در تویت خود نوشته است: “رای دیروز دیوان عالی آمریکا در قانونی اعلام کردن ازدواج همجنس بازها اتفاقی تاریخی بود، شاید به اندازه لغو برده داری… از لینکلن تا اوباما…”

جملاتی که موجی از تویت ها را در این شبکه اجتماعی به خود اختصاص داد. عده زیادی این نظر بهرام رادان را در حمایت از همجنس بازان تعبیر کرده و در مخالفت با او نظر نوشته اند که تصویر نمونه هایی از آن را که قابل انتشار بود، مشاهده می کنید

نکته حائز اهمیت این است که باید از بازیگران معروفی مثل آقای بهرام رادان پرسید که اگر نمی خواهید سخنان شما تعبیر به حمایت از همجنس بازها شود آیا نمی شد جملات بهتری انتخاب کرد!

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.