عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار یکی از سوپر استارهای ایران در عرصه سینما و موسیقی می باشد او به تازگی عکس های بسیار جذاب و خفنی را از خود منتشر نموده است که در فضای مجازی مورد توجه بسیاری از افراد و هوادارانش قرار گرفته است و در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار و بیوگرافی را در سایت فانوس خواهید دید با ما  همراه باشید.

 

محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ بازیگر سینما ، نوازنده گیتار ، خواننده و مدل آگهی‌های تبلیغاتی می باشد. گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. وی در حال حاضر مجرد است.

او دو برادر به نام های علیرضا و بردیا دارد و خودش پسر وسطی هست. در خبرها امده است که او یک خواهر هم دارد ولی تابحال تصویرش در فضای مجازی منتشر نشده است. به همین دلیل خیلی جاها شایعه شده است که بخاطر اینکه محمدرضا گلزار خیلی غیرتی است دوست ندارد تصویر مادر و خواهرش در فضای مجازی منتشر شود.

فیلم شناسی محمدرضا گلزار
سال ۱۳۷۹ سام و نرکس
سال ۱۳۸۰ شام آخر
سال ۱۳۸۰ زمانه
سال ۱۳۸۰ بالای شهر پایین شهر
سال ۱۳۸۱ زهر عسل

شروع کار هنری محمدرضا گلزار

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد. با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم‌های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه ، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان ، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ‌کدام به نتیجه نرسید.

 

فیلمنامه شیش و بش توسط گلزار در سال ۱۳۸۶ در بانک فیلمنامه ثبت شده بود. او فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۶ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد.

او در نواختن گیتار ، ارگ و پرکاشن مهارت دارد.گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد. گلزار همچنین در زمینه موسیقی بند دارکوب را با رامین نصریانی و دیگران راه‌اندازی کرد.

سپس بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است. بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به اسباب گوناگونی مقدور نشد.
فیلم شناسی محمدرضا گلزار
سال ۱۳۸۱ چشمان سیاه
سال ۱۳۸۲ کما
سال ۱۳۸۲ سیزده گربه روی شیروانی
سال ۱۳۸۲ بوتیک
سال ۱۳۸۳ گل یخ

دلیل ازدواج نکردن محمدرضا گلزار

وی در مصاحبه ای با ماهنامه پرتو در پاسخ مصاحبه کننده که پرسیده بود ازدواج کرده اید ؟ پاسخ داد : خیر ازدواج نکرده ام و تمام شایعه ها در مورد ازدواجم کذب و دروغ هستند.

مصاحبه کننده سوالی دیگر پرسید که قصد ازدواج دارید ؟ گلزار پاسخ داد : من همیشه به ازدواج فکر می کنم ولی به نظرم ازدواج یک قسمت است. او در پاسخ این سوال که به مجردها چه توصیه ای دارید؟ پاسخ داد که توصیه می کنم اگر شرایط کافی را برای ازدواج دارند حتما ازدواج کنند.
فیلم شناسی محمدرضا گلزار
سال ۱۳۸۴ شام عروسی
سال ۱۳۸۴ آتش بس
سال ۱۳۸۴ تله
سال ۱۳۸۶ کلاغ پر
سال ۱۳۸۶ توفق اجباری

عکس محمدرضا گلزار به همراه برادرانش علیرضا و بردیا

مادر محمدرضا گلزار

عکس های جدید و پشت صحنه محمدرضا گلزار به همراه برادرش علیرضا گلزار

پدر محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار

محمدرضا امامی جوان مدلینگی که به تازگی هم به جمع بازیگران پیوسته است علاقه زیادی به محمدرضا گلزار دارد و شباهت او به این بازیگر کشورمان باعث شد تا علی ضیاء در برنامه روزگذشته فرمول یک میزبان وی باشد امامی گفت از کودکی در کرمانشاه به بازیگری علاقه داشتم. من محمدرضا امامی هستم نه محمدرضا گلزار و نمی خواهم از نام ایشان سوءاستفاده کنم. برخی کارگردان های سینما به من گفته اند بیا و نقش آقای گلزار را بازی کن اما من نپذیرفته ام و دوست دارم در کنار ایشان بازی کنم.

 

محمدرضا امامی در این برنامه در خصوص شباهتش به سوپراستار سینمای ایران گفت :چند سالی است که از طریق فضای مجازی متوجه شده ام شبیه محمدرضا گلزار هستم.در کار مدلینگ بودم و تئاتر هم کار کرده ام. قرار است به زودی در سینما نیز ایفای نقش کنم.

 

عکس های خفن اینستاگرامی محمدرضا گلزار + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.