بلندترین برج مسکونیِ نیمکره غربی، در مرکز «منهتن» ساخته شد. این ساختمان با 425 متر ارتفاع، مشرف است بر بلندترین برج های نیویورک: ساختمان «امپایر استیت نیویورک»، «ساختمان کرایسلر»، و ساختمان «مرکز تجاری جهان».
.

بلندترین برج مسکونیِ نیمکره غربی، در مرکز «منهتن» ساخته شد. برج «432 پارک آونیو» با 425 متر ارتفاع، مشرف است بر بلندترین برج های نیویورک: ساختمان امپایر استیت نیویورک (بدون در نظر گرفتن آتن مخابراتی) با 391  متر ارتفاع، برج 319 متری کرایسلر، و ساختمان مرکز تجاری جهان با ارتفاع 417 متر.

این برج مسکونی 96 طبقه، اثر «رافائل وینولی»، دارای 104 واحد است، با قیمت هایی از 16.95 تا 95میلیون دلار. پنت هاوس 95 میلیون دلاری بر فراز بلندترین برج مسکونی در نیمکره غربی زمین واقع شده است. ساکنین این برج می توانند چشم انداز بی نظیری از پنجره های عظیم با ابعاد 3*3 متر داشته باشند. این برج مجهز به تلسکوپ و عرشه های دیدبانی است.

این ساختمان مجهز به اسپا، تراس، سالن ماساژ درمانی و استخر است. ساکنین می توانند هر چقدر که می خواهند از سالن بیلیارد، و سالن غذا خوری با لوسترهای عظیم کریستال استفاده کرده، در سالن عمومی گفتگو بر قرار کنند و در باشگاه بدنسازی خصوصی اندامی متناسب داشته باشند.

با ایستادن در ارتفاع 425 متری این برج، چشم انداز بی نظیری از نیویورک (از جمله پارک مرکزی نیویرورک، منهتن جنوبی، و اقیانوس اطلس) را پیش روی خود ببینیم. این ساختمان منحصربفرد در مرکز منهتن، اکنون به بزرگترین برج مسکونی در نیمکره غربی زمین تبدیل شده است.

این برج 96 طبقه مسکونی، به دست «رافائل وینولی» طراحی شده است. قیمت واحد های آن از 16.95 میلیون دلار تا پنت هاوس های عظیم 95 میلیون دلاری است.

آسمان خراش «432 پارک آونیو» مشرف است بر بلندترین ساختمان های نیویورک: «امپایر استیت»، «ساختمان کرایسلر»، و ساختمان «مرکز تجاری جهان».

اتاق نشیمن، در بلندترین ساختمان مسکونی در نیمکره غربی زمین.

چشم اندازی بی نظیر در ساختمان 96 طبقه نیویورک.

آسمان خراش «432 پارک آونیو» مشرف بر ساختمان های «امپایر استیت»، «کرایسلر» و «مرکز تجاری جهان» در نیویورک.

این برج مبله، علاوه بر دیزاین بسیار زیبای واحد ها، برای تماشای شهر نیویورک مجهز به «تلسکوپ» است.

افراد خوش شانسی که قدرت خرید یک واحد از این برج منحصربفرد را دارند، می توانند از پنجره های 3 متر در 3 متر این ساختمان چشم اندازی وسیع به این شهر داشته باشند.

آشپزخانه تر و تمیز: واحد ها، که حداقل متراژ آن 111 متر است، دیوارهایی به بلندی 380 سانتی متر دارد.

این برج، مجهز به اسپا، تراس، سالن ماساژ درمانی و استخر است. ساکنین می توانند هر چقدر که می خواهند از سالن بیلیارد، و سالن غذا خوری با لوسترهای عظیم کریستال استفاده کرده، در سالن عمومی به گفتگو بنشینند و در باشگاه بدنسازی خصوصی اندامی متناسب داشته باشند.

برج 432 پارک آونیو (432 Park Avenue)، با 425 متر ارتفاع.

برج امپایر استیت نیویورک (Empire State Building)،  با 391  متر ارتفاع (بدون در نظر گرفتن آتن مخابراتی).

ساختمان کرایسلر (Chrysler Building)، با 319 متر ارتفاع (بدون در نظر گرفتن آتن مخابراتی).

زندگی در بلندترین برج نیویورک

ساختمان مرکز تجاری جهان (One World Trade Center)، با ارتفاع 417 متر (بدون در نظر گرفتن آتن مخابراتی).

زندگی در بلندترین برج نیویورک

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.