آمار فروش فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند از مرز 9 میلیارد تومان گذشت.
خبرگزاری ایسنا: آمار فروش فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند از مرز 9 میلیارد تومان گذشت.طبق اعلام علی سرتیپی، تهیه کننده این فیلم، «شهر موش‌ها2» تاکنون در تهران 5 میلیارد و 220میلیون تومان فروش داشته و این رقم در شهرستان‌ها به سه میلیارد و 840 میلیون تومان رسیده است.سرتیپی افزود: فروش کلی این فیلم به 9 میلیارد و 60 میلیون تومان رسیده و امیدوارم با ادامه نمایش فیلم و اضافه شدن مخاطبان دانش‌آموز میزان فروش به 12 میلیارد تومان هم برسد.

وی گفت: «شهرموش‌ها 2» از معدود فیلم‌هایی است که وزارت آموزش و‌ پرورش نمایش آن را برای تمام دانش‌آموزان تصویب کرده و با توجه به تسهیلاتی که ما نیز در نظر گرفته‌ایم، انتظار داریم فروش خوب این فیلم ادامه داشته باشد.

سرتیپی هم‌چنین با بیان اینکه تا به حال تعداد تماشاگران «شهرموش‌ها 2» بیشتر از دو میلیون نفر بوده است،‌ ابراز امیدواری کرد که این تعداد به حدود چهار میلیون نفر برسد.

اکران «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند از حدود یک ماه قبل به در سینماها آغاز شده و گفته شده بود با بازگشایی مدارس برنامه ویژه‌ای هم برای مخاطبان دانش‌اموز تدارک دیده می‌شود.

funnos-shahre-moshha (2)

funnos-shahre-moshha (9)
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.