فاطمه معتمدآریا فاطمه معتمدآریا با سوگند به تلویزیون بازمیگردد

فاطمه معتمدآریا بازیگر سریال آشپزباشی بعد از سالها دوری از تلویزیون با سریال سوگند دوباره به تلویزیون بازمیگردد.

________________فانوس________________

پایان ممنوع التصویری فاطمه معتمدآریا در تلویزیون

فاطمه معتمدآریا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بعد از سالها دوری از تلویزیون با سریالی جدید به تلویزیونبازمی گردد . آشپزباشی آخرین سریالی بود که فاطمه معتمدآریا در آن به ایفای نقش پرداخت.
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «سوگند» به کارگردانی همایون اسعدیان حدود 15 روز است که آغاز شده است. تهیه کنندگی این اثر را «حسین طاهری» بر عهده دارد و گروه در حال حاضر در دانشگاه تهران مشغول به کار هستند.

فاطمه معتمدآریا بازیگر سریال سوگند شد

از بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی «سوگند» می توان به فاطمه معتمد آریا، علیرضا کمالی، سلطانی و … اشاره کرد. بخش عمده ای از بازیگران این سریال را هنرپیشه های کمتر شناخته شده تشکیل می دهند.

فاطمه معتمد آریا در سریال آشپزباشی

فاطمه معتمد آریا که مجموعه «آشپزباشی» آخرین حضور او در تلویزیون محسوب می شود، پس از یک دوره ممنوع التصویری دوباره به تلویزیون برمی گردد.

سریال «سوگند» سال آینده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و داستان آن در سه دهه رخ می دهد و به خانواده ای اشاره دارد که داستان زندگی شان از دهه 60 شروع شده، بخشی از آن در دهه 70 روایت می شود و بخشی هم تا دهه 80 ادامه دارد. این خانواده با وقایع مختلفی از جنگ گرفته تا مسائل مختلف رو به رو هستند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.