فتانه ملک محمدی در کنار دوستانش + بیوگرافی

فتانه ملک محمدی بازیگر زن در عرصه سینما و تلویزیون می باشد او به انتخاب تهمیه میلانی به بازیگری در یک فیلم بسیار زیبا شناخته شد و در یکی از فیلم های این خود به بازیگری بپردازد فتانه ملک محمدی در فیلم سوپر استار به اوج شهرت و محبوبیت دست پیدا نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فتانه ملک محمدی در کنار دوستانش و بیوگرافی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

خانم ملک محمدی در دوازدهمین روز از اسفندماه ۱۳۶۸ درشهر تهران به دنیا آمده است او یکی از بازیگران جوان تلویزیون است که به تازگی توانسته به شهرت فراوانی در رسانه ها برسد درباره این بازیگر سریال چرخ و فلک به زودی بیشتر خواهیم شنید.در رشته ریاضی فیزیک درس خوانده است و در دانشگاه هنر شرکت کرده و به گرایش موسیقی رفته و توانسته لیسانس رشته موسیقی را در بخش نوازندگی ویولون اخذ کند.
تست بازیگری توسط تهمینه میلانیاین بازیگر بعد از مشاهده آگهی اینترنتی مبنی بر تست بازیگری توسط خانم تهمینه میلانی کارگردان سرشناس به دفتر او مراجعه کرده و تست بازیگری داده و توانسته نظر خانم میلانی را جلب کند و او را برای بازی در فیلمش به کار ببرد.

 

فیلمی که خانم میلانی از او تست گرفته فیلم “سوپر استار” بوده است
فیلمی که در آن شهاب حسینی بازیگر مشهور جهان بازی کرده و نقش اول ان فیلم بود.

 

استاد ویلن زدن

فتانه ملک محمدی در ویولن زدن تخصص بسیار زیادی دارد و در کودکی علاقمند به این ساز بوده و همیشه آرزو داشته که در این رشته فعالیت کند او میگوید متاسفانه در دوراه دبیرستان رشته ای به نام موسیقی وجود نداشت و به ناچرا ریاضی فیزیک را انتخاب کردم که بتوانم بعد از اخذ دیپلم برای کنکور هنر شرکت کنم و به رشته موسیقی بروم.

فیلم های سینمایی

این بازیگر جوان تا به حال سه فیلم سینمایی بازی کرده است اولین فیلم سینمایی او در سال ۱۳۸۷ بود که فیلم “سوپر استار” و دومین تجربه سینمایی او در سال ۱۳۸۹ با فیلم “پنهون” بود و آخرین فیلم او “پرسه در شهر لاجوردی” در سال ۱۳۹۴ بوده.

سریال های تلویزیونی

تنها سریالی که فتانه ملک محمدی بازی کرده مجموعه تلویزیونی “چرخ و فلک بوده است.

ازدواج و همسر

او در سال ۱۳۸۵ با شخصی به نام نیما ازدواج کرده و متاهل میباشد که تصویر ان را در زیر میبینید.

فتانه ملک محمدی در کنار دوستانش + بیوگرافی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.