مجله اینترنتی فانوس : فرشید فهیم مجری تلویزیون در اینستاگرامش خطاب به مهران مدیری نوشت: “برای مهران مدیری هنرمند ارجمند کشورم.
جناب مدیری عزیز،از شما و تهیه کنندگان برنامه دورهمی سپاسگزاریم.
برنامه شماجذاب و دیدنی بود،هرچند ایراداتی داشت که بهتر است اصحاب هنر نمایشی و رسانه ای از آن بگویند نه من،
برنامه شماجذاب و دیدنی تر شد وقتی دیدم آخرین مهمان برنامه پروفسور سمیعی چهره ماندگار و فخر ایران رو دعوت کردین.
جناب مدیری در شبهای دورهمی از خیلیها نقد کردین زیر پوستی که نمیدونم در تخصص شما بود یانه ولی چون چهره محبوبی هستین و پرطرفدار حتی اگه در تخصص شما نباشه این نقداتون هم به دل میشینه هم کسی ازتون ایرادی نمیگیره جز برخی خواص.
از وزیر ،وکیل،کاسب،پزشک،مربی فوتبال،بازیکن فوتبال،راننده تاکسی،حتی جوج با نوشابه خوردن مردم در شمال گفتین و با هم خندیدیم و از کنارش گذشتیم،

androidonlinenewsimage-aspx
اما چه شد که به یکباره به همکار و هم صنف خود تاختید در تعجبم!!ان هم نه زیر پوستی بلکه کاملا روشن و واضح!!
شمابراساس نوشته نویسنده برنامتون گفتین:طرف توی سینما پونصد و نود تا فیلم بازی کرده همش هم نقش مثبت همیشه هم آخر فیلم تیر میخوره و با یه لبخند میمیره!!بعد اومده تو تیم هنرمندان دوتا بازی کرده برعلیه کاپیتان تیم ملی مصاحبه میکنه!و بعدشم خنده حضار و بعضا خیلی از بیننده ها به زعم شما.
جناب مهران مدیری،سید جواد هاشمی در کنار ما پونزده ساله که کاپیتان تیم هنرمندان ایرانه و بیش از ششصد بازی ملی تو کارنامشه که اکثر بازی ها هم خیریه هست.
اون برعلیه کاپیتان تیم ملی مصاحبه ای نکرد که ایراد فنی و فوتبالی بگیره بلکه نقدش نقد اخلاقی بود هرچند هم حق با هاشمی بود برای نیومدن نکونام به بازی ستارگان لالیگا و هم با نکونام برای نیامدنش که یک سوو تفاهم بود و حل شد و هاشمی هم در مصاحبه بعدیش به این مسئله اشاره کرد.
اما جناب مدیری از نویسنده متنتون که خصمانه به هاشمی تاخت تا شما و تهیه کنندگان محترم برنامه و بازبین و ناظرکیفی برنامه بعید بود که بعد از تولید و مونتاژ برنامه متوجه نشین که شما با طعنه ای که به بازی ونفش مثبت هاشمی زدین و گفتین همیشه نقش مثبت بازی میکنه و آخرشم تیر میخوره و با یه لبخند میمیره نه به سید جواد هاشمی که به شهدای این سرزمین ریشخند زدین!!!
سید جواد هاشمی هم مثل شما نقش بازی کرد و نقش رزمنده و فر مانده جنگ و در نهایت نقش شهید.بنظرشما سید جواد هاشمی رو به سخره گرفتین یا شهید رو !!
جناب مدیری شما وقتی به سید جواد تاختید که غروب جمعه همان روز هاشمی درسومین روز غم ازدست دادن پدرش به سوگ نشسته بود.
جناب مدیری عزیز کاش از هاشمی دلجویی کنید ،کاش
ارادتمند شمافرشیدفهیم مجری صداوسیما”

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.