فریدون آسرایی

چرا فریدون آسرایی به جشن حافظ نرفت؟!

در حالی که فریدون آسرایی یکی از نامزدهای دریافت تندیس حافظ در هفدهمین جشن حافظ بود در این مراسم حاضر نشد و با انتشار پستی در اینستاگرامش در خصوص علت عدم حضور در این جشن توضیح داد.

_____________فانوس_____________

علت عدم حضور فریدون آسرایی در جشن حافظ چه بود

فریـــدون آســـرایـی خواننده سرشــناس موسیـقی پاپ کشورمان یکــی از غایـبــان هفـدهمـــیــن جشــن حافـظ بود . فریـــدون آسرایی در حالی که یکـی از نامزد های دریـــافــت جایــزه بهــتریـن تیتـراژ تلویزیونی درجـشـن حافـظ بود در این مراسـم شرکت نکرد و با انـــتـشار پسـتـــی در صفحه اینـــستـــاگــرامش درباره علت عدم حضورش توضیح داد.

فریدون آسرایی با انتشار این عکس نوشت:

فریدون آسرایی

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

سلـــام امـــشــب دعوت شدم برای جشـنواره حافظ امــا به دلیـــلـی نتونستم حضور داشتــه باشــم. در دعوتنـــامه قید شده یه سری چیــزا بایـد رعــایــت شه و منـم چون لبـــاس فاخــر و گرون نتونســتــم بخــرم خیـلــی تاسف خوردم و از برگـــزار کنـنـده های جشـــنواره حافظ عذرخواهـی میکنم.

هفــدهمـــین جشـن سیـنـــمــایـی – تلویزیونی دنــیای تصویر (حافـــظ) ساعت 21 شنـبـه 21 مرداد 1396 آغاز شد و با معرفی برگزیــدگان در دو بخش سینـــمایـــی و تلویزیونی در تالار وزارت کشوربـــرگزارشد.

فریدون آسرایی

فریدون آسرایی غایب هفدهمین جشن حافظ

در این مراســـم تندیـس حافظ بهـــتریــن ترانـه تیـتراژبــه سالـار عقـیـلـی برای سریــال معمای شاه رسید و در هفــدهـمیـن جشن حافــظ سه خوانـــنــده در سبک های مخــتلــف به اجــرای زنـده پرداخــتـند. رضـا یزدانی در سبـــک راک، سالـــار عقیـــلــیـدر سبـــک موسیقـــی کلاســیـــک ایـرانـــی و مهـــدی جهـانـــی در سبــک موسیقـــی پاپ در ایــن جشـــن برای حاضران برنـامه زنــده اجرا کردنـد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.