نجات جان یک اعدامی توسط فریدون آسرایی خواننده محبوب کشورمان

فریدون آسرایی جوانی را از اعدام نجات داد

فریدون آسرایی خواننده سرشناس کشورمان بانی یک کار خیر شد و جوانی را از اعدام نجات داد .با ما در بخش خبری مجله فانوس همراه باشید تا بیشتر از جزئیات این ماجرا با خبر شوید.

حمایت فریدون آسرایی از یک زندانی نزدیک به اعدام

فریدون آســـرایی خوانـــنـــده سرشـــناس کشورمـان سالــهـاسـت کارهـای خیـری را برای خانواده های زنـــدانـــیـان انـجام میدهـــد. ایـــن بار ایـــن خوانـنــده معروف کشورمـــان بانــی یک کار خیــر شد و جوانـی را از اعدام نجات داد .

نجات جان یک اعدامی توسط فریدون آسرایی خواننده محبوب کشورمان

نجات جان یک جوان از اعدام توسط فریدون آسرایی

فـــریدون آســرایـــی که کنـــار فعـالیـــت های هنــری خود، سفـــیر مبارزه با مواد مخدر و بازرس انـــجمـــن حمـایت از خانواده زنـــدانیـــان اســتان الــبرز اســـت در اقـدامـــی تحـــســـیـن برانــگــیـــز با همراهـــی دوستان خیـــر خود موفق شد علـــاوه بر تامین بخـــش باقی مانــده از مبلغ دیـــه یک زنـــدانی محکوم به اعـــدام، رضایـــت اولیـــای دم را گرفتـــه و در اولیـــن روز از ماه مبارک رمـــضان جوانی را به زنــدگی باز گردانـد.

فریدون آسرایی معتقد است هر کس به اندازه وسع خود باید در رفع مشکلات مردم کوشا باشد.

نجات جان یک جوان در اولین روز ماه رمضان توسط فریدون آسرایی

او اطـــلــاع رســـانـی و تبلیـغ در امور عام المـنفعـــه را ضروری دانســـت و از همـــه هنـرمــندان، ورزشکــاران و چهــره های سرشناس خواســـت با مشارکـــت در اینـــگونه کارهـای خدا پســـنـــدانــه، اخبار آن را هم برای تشویق دیگـــران منتـــشـــر کرده تا زمـینـــه فراگیـــر شدن کارهــای خیــر بیـــشتر فراهم شود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.