این فیلم سینمایی معادلات و رکوردهای سینمای بالیوود را جابجا کرد

به گزارش مجله اینترنتی فـــــــانــــــــوس : فیلم «باهوبالی ۲: سرانجام» عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای هند و بالیوود را از آن خود کرد با فانوس در معـــرفی این فیلم همراه باشید این فیلم سینمایی معادلات و رکوردهای سینمای بالیوود را جابجا کرد

این فیلم سینمایی معادلات و رکوردهای سینمای بالیوود را جابجا کرد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این فیلم سینمایی معادلات و رکوردهای سینمای بالیوود را جابجا کرد

رکورد فروش تاریخ سینمای بالیوود شکـــسته شد

فـــــــانــــــــوس : این فیلم تاریخی و خیــــالی که از ۲۸ آوریل اکران خود را آغاز کرده تاکنون به فروش جهانی ۱۳۱ میلیون دلار دست یافته تا با پیشی گرفتن از فروش ۱۲۳ میلیون دلاری فیلم «PK» در سال ۲۰۱۴، پرفــــروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای بالیوود نام گیرد.

«باهوبالی ۲:سرانجام» که به چهار زبان تامیلــــی، تلوگو، مالایالم و هندی اکران شده توانسته در سینماهای آمریکای شمالی به فروش ۱۳٫۱ میلیون دلاری دست یابد تا پرفروش‌ترین فیلم بالیوودی باشد که تاکنون در آمـــــریکا اکران شده است و از فروش فیلم‌های «دانگال» با بازی امیرخان در سال ۲۰۱۶ که ۱۲٫۳ میلیون دلار فروخته بود پیشی گرفت.

فــــــــــانـــــــــــوســـــــــــ : فروش این فیلم در سینمــــاهای هند نیز به فروش ۱۰۶ میلیون دلار رسید و رکورد فروش ۸۳٫۷ میلیون دلاری فیلم «دانگال» را جابه‌جا کرد.

«باهوبالی ۲:سرانجام» به کارگردانی «اس.اس راجامولی» دنبالـــــه فیلم موفق «باهوبالی: آغاز» است که در سال ۲۰۱۵ به فروش ۱۰۰ میلیون دلار رسید.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.