فیلم عاشقانه محسن افشانی با دختر مدلینگ انگلیس

به تازگی محسن افشانی با دختر مدلینگ در یک فیلم به بازیگری پرداخته است محسن افشانی عکس های عاشقانه ای با دختر مدلینگ در فضای مجازی منتشر نموده است که این موضوع باعث جنجال و انتقادهای شدیدی از طرف هوادارانش در اینستاگرام شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فیلم عاشقانه محسن افشانی با دختر مدلینگ انگلیس  را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : جنجالی جدید از محسن افشانی را شاهد هستیم که تمام کاربران و شبکه های اجتماعی را در شوک فرو برده است.این بازیگر کم جنجال درست نکرده و حواشی زیادی را برای خود رقم زده است.ماجرای این بازیگر از بوسیدن دختری در برنامه زنده شبکه سه آغاز شد و بعد از مدتی در یک برنامه در مصاحبه ای که انجام داد درباه ازدواج نکردنش گفت که دختر مورد علاقه اش از وی جدا شده است و با گریه حرفش را قطع کرد.

 

وی در استوری اینستاگرامش عکسی مبتذل مربوط به لباس زنانه را منتشر کرد و گفت فتوشاپ است و اکثر کاربران را تهدید به شکایت کرد و گفت این موضوع را پیگیری میکند.

فیلم جنجالی محسن افشانی با زن مدل انگلیسی

از حال و هوای عکس بیکنی در استوری بیرون نیامده بودیم که بازیگر سینمای عکسی پی در پی در حرم امام حسین (ع) و بین الحرمین
و نجف اشرف منتشر کرد و با نفرین همه گفت تمام منتشر کنندگان خبرهای دروغ را به خدا واگذار می کند.این بازیگر خط قرمزها را رد کرده و از این طرف سر دیسکو در دبی درمیاورد و از طرف دیگر عکسی از نجف اشرف و حرم حضرت علی منتشر می کند.

لنی برلین خواننده و سوپر مدل اوکراینی در دبی است که در بیش از چند میلیون فلوور داردو به عنوان خواننده و مدل در دبی فعالیت می کند.محسن افشانی در فیلم می گوید لنی همسر دوست من سعید است و من طرفدار وی و ایشان هم طرفدار من است.به مخاطبان خود می گوید جاتون خالی و باقی قضایا که در فیلم زیر مشاهده می کنید.

 

فیلم عاشقانه محسن افشانی با دختر مدلینگ انگلیس

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.