پس از پایان بازی بازیکنان تیم نفت، در جواب خوشحالی 6 سال پیش عربستانی ها در ورزشگاه آزادی، خوشحالی معناداری را به نمایش گذاشتند.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000424/nf00424909-2.jpg

به گزارش فارس، تیم ملی عربستان در تاریخ 8 فروردین سال 88 در ورزشگاه آزادی با نتیجه دو بر یک ایران را شکست داد اما پس از آن بازیکنان عربستان در مقابل چشمان صدهزار تماشاگر ایرانی خوشحالی زننده ای را انجام دادند.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000424/nf00424909-1.jpg

رفتار هواداران عربستانی وحشیانه بود

در همین حال، منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با فارس، در خصوص صعود نفت به جمع ۸ تیم برتر آسیا اظهار داشت: من این صعود را به همه ایران تبریک می‌گویم. واقعا بازیکنان تلاش بسیار زیادی انجام دادند و توانستند با وجود تمامی کارشکنی‌های عربستانی‌ها اما در پایان در زمین مسابقه جواب آنها را بدهند.

وی ادامه داد: از مهدی تاج رئیس سازمان لیگ تشکر می‌کنم که در ورزشگاه جده حاضر شد و باعث ایجاد روحیه در بین بازیکنان شد. همچنین زارع سرکنسول‌گر ایران در عربستان نیز تلاش زیادی برای تیم انجام داد و اگر او نبود چه بسا معطلی ما در فرودگاه بیش از آن چیزی می‌شد که رخ داد.

مدیرعامل باشگاه نفت در خصوص حمله هواداران پس از پایان بازی خاطرنشان کرد: واقعا هواداران وحشیانه به داخل زمین حمله کردند. رفتار آنها بسیار زشت بود. عربستانی‌ها در مجموع پذیرایی خوبی از ما نداشتند چه قبل از بازی و چه بعد از پیروزی ما مقابل الاهلی.

بازیکنان نفت تهران پاداش گرفتند

پس از صعود تیم نفت تهران به جمع ۸ تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا از سوی مسئولان این باشگاه به بازیکنان این تیم پاداش داده شد.

مسئولان باشگاه نفت پس از این صعود به بازیکنان تیم نفت نفری ۵۰۰ دلار پاداش دادند.

گفتنی است نفتی‌ها قرار است ظهر امروز به وقت عربستان جده را به سمت دبی ترک کنند و پس از توقفی چند ساعته در فرودگاه دبی عازم تهران شوند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.