فیگورهای اسپرت بهاره افشاری + بیوگرافی

بهاره افشاری یکی از بازیگران زن در عرصه تلویزیون می باشد او بیشتر در سینما فعالیت داشته است و در ایران طرفداران بسیاری دارد او در فیگورهای زیبا و ژست های جالبی از خود تصاویری را منتشر نموده است که در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فیگورهای اسپرت بهاره افشاری و بیوگرافی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بهاره افشاری Bahareh Afshari در هشتمین روز از تیرماه ۱۳۶۳ در شهر تهران به دنیا امده است او یکی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون ایران میباشد و به عنوان جوان ترین طراح لباس در کشور فعالیت میکند.وی در رشته بازیگری تحصیل کرده است و بعد از ورود به دانشگاه توانست لیسانس رشته نقاشی را از دانشگاه تهران اخذ نماید.

شهرت

خانم افشاری در سریال “او یک فرشته بود” به شهرت رسید حضور او به عنوان نقش اول بازیگر زن و درخشش در این سریال باعث توجه اهالی سینما به او شد و بعد از این سریال هواداران بسیار زیادی به دست اورد او در این سریال نقش یک شیطان را بازی میکرد به در غالب یک زن قرار گرفته بود و دنبال فریب دادن یک مرد مومن بود. این سریال در ماه رمضان پخش میشد.

اولین فیلم سینمایی

این بازیگر جوان قبل از سریال “او یک فرشته بود” در فیلم سینمایی “ناف” در سال ۱۳۸۱ حضور یافته بود و در این فیلم هنرنمایی کرد تکنیک بازیگری او به گونه ای حرفه ای بود که مورد توجه کارگردانان سینما قرار گرفت و پیشنهاد بازی در سریال او یک فرشته بود در سال ۱۳۸۴ توسط علیرضا افخمی او را به یک چهره مشهور ملی تبدیل کرد.

 

طراح لباس حرفه ای

او قبل از این وارد دنیای بازیگری شود در طراحی لباس فعالیت میکرد و به عنوان جوان ترین طراح لباس در بین هنرمندان شهرت دارد بازیگران زیادی مشتری او هستند و پوشش خودرا به دستان خانم افشاری می سپارند تیپ ها انها را این بازیگر برایشان تنظیم میکند.

ممنوع الکار شدن

وی یکی از بازیگرانی است که به دنبال حاشیه نیست ولی به قول خودش حاشیه به دنبال او می آید. در برنامه دید در شب گفت: که بعد از مدتی خبردار شدم که ممنوع الکار شده ام! و گفته بودند باد ۸۰ میلیون خسارت بدهی در صورتی که چنین پولی را نداشتم!او گفت در دوران احمدی نژاد چند بار در مراسم افطاری دعوتم کردند ولی هیچوقت حضور پیدا نکردم و به این مراسم نرفتم.

 

خانواده

مادرش خانه دار است پدرش بازشنسته است و یک برادر دارد.او میگوید عاشق خانواده ام هستم و انها تنها یاران زندگی من بوده اند که برایم زحمات زیادیکشیده و اگر در زندگی ام پیشرفتی داشته ام مدیون انها بوده ام.

کارگردانی

خانم افشاری در زمینه کارگردانی به تازگی قدم هایی برداشته است و برای اولین بار یک مستند به نام “سریک” را کارگردانی کرده است.

این مستند با حضور سردار ازمون کلید خورده است.
فیلم های سینمایی
سال نام فیلم
۱۳۹۵ گشت ۲
۱۳۹۲ معراجی‌ها
۱۳۸۹ سه درجه تب
۱۳۸۹ دردسر بزرگ
۱۳۸۹ پایان‌نامه (فیلم)
۱۳۸۸ ازدواج در وقت اضافه
۱۳۸۷ خیابان بیست و چهارم
۱۳۸۷ زندگی شیرین
۱۳۸۷ کلبه (فیلم)
۱۳۸۶ تسویه حساب
۱۳۸۶ صد سال به این سال‌ها
۱۳۸۱ ناف (فیلم)

 

سریال های تلویزیونی

نیاز در سال ۱۳۹۴
آخرین بازی در سال ۱۳۹۳
معراجی‌ها در سال ۱۳۹۳
دست بالای دست در سال ۱۳۹۰
مرد نقره‌ای در سال ۱۳۹۰
فاصله‌ها در سال ۱۳۸۹
روزگار قریب در سال ۱۳۸۶
او یک فرشته بود در سال ۱۳۸۴

فیگورهای اسپرت بهاره افشاری

فیگورهای اسپرت بهاره افشاری

فیگورهای اسپرت بهاره افشاری

فیگورهای اسپرت بهاره افشاری

فیگورهای اسپرت بهاره افشاری + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.