قابلیت جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام ساعاتی قبل به این اپلیکیشن اضافه شد.با ما در این مطلب از مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

ایـنـسـتـاگـرام ساعـاتـی پیـش قابـلـیـتـی به نام آرشـیو را به اپـلـیـکـیـشـن خود اضـافـه کرده تا کاربـران از آن برای مواقـعـی که برای پاک کردن یا نکـردیـک پسـت مردد هسـتـنـد، اسـتـفـاده کنـنـد. افـراد پسـت هایـشـان را به دلـایـل مختـلـفـی پاک می کنـنـد که شایـد مهم تریـن آن ها تعـداد لایـک های کم در یک بازه زمـانـیمـشخـص باشـد.

قابلیت جدید اینستاگرام

به همین خاطر اینستاگرام قابلیت آرشیو را معرفی کرده که برای مخفی کردن پست ها از تایم لاین، احتیاجی به پاک کردن دائمی آن ها نداشته باشید. برای دسترسی به این قابلیت که از همین امروز انتشار آن آغاز شده، کافیست روی گزینه سه نقطه کنار هم پست اشاره کرده و گزینه آرشیو را انتخاب کنید. حالا برای تماشای پست های آرشیو شده کافیست به پروفایل تان رفته و روی آیکن ساعت در گوشه بالا و سمت راست صفحه اشاره نمایید.

پـسـت هایـی که آرشـیو می کنـیـد دیـگـر در پروفایـل تان به نمـایـش عموم در نمـی آیـنـد، امـا هر زمـان که بخواهـیـد قادر هسـتـیـد که آن ها را مجددا در بیـن پسـت هایـتـان منتـشـر کنـیـد. آرشـیو می توانـد برای افـرادی که خواهـان حفـظ یک تم مشخـص در عکـس های پروفایـل شان هسـتـنـد هم مفیـد و کاربـردی باشـد. انـتـشـار ایـن قابـلـیـت از امـروز درایـنـسـتـاگـرام آغـاز شده، امـا شایـد چنـد ماه به طول بیـنـجـامـد که تمـام جمـعیـت کاربـران اپـلـیـکـیـشـن به آن دسـتـرسـی پیـدا کنـنـد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.