جزیره ای که قبرستان اجساد آمریکایی ها می باشد

جزیره ای که بسیار ترسناک می باشد و بسیاری از افراد که مرده اند در این جزیره دفن شده اند هارت اسم این جزیره ترسناک می باشد اجساد افرادی که به بیماری مانند سل دچار شده اند در این جزیره به شکل ناشناس دفن شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جزیره ای که قبرستان اجساد آمریکایی ها می باشد را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

جزیره ترسناک، غیرمسکونی و بی‌آب و علف هارت در نزدیکی آسمان‌خراش‌های منهتن قرار گرفته است،هر چند که فاصله‌ی کمی با شهر نیویورک دارد،ولی خبری از زرق و برق و جنب و جوش نیویورک در این جزیره نیست.

جزیره هارت نیویورک

نقشه‌کش‌های بریتانیایی این جزیره را با توجه شکل آن، هارت یا همان قلب نامگذاری کردند.این جزیره مساحتی بالغ بر ۵۳۰ هزار متر مربع، حدود یک کیلومتر طول و ۲۵۰ متر عرض دارد و دوره‌های مختلفی از موسسه روانپزشکی و بیمارستان برای بیماری سل گرفته تا اردوگاه زندانیان جنگ داخلی آمریکا را به خود دیده است.

 

به هر حال شاید جالب‌ترین میراث این جزیره، عملکرد آن به عنوان بزرگ‌ترین گورستان آمریکا باشد .بیش از یک میلیون جسد ناشناس از سال ۱۸۶۸ در آن دفن شده است.یعنی از زمانی که این جزیره توسط شهر نیویورک خریداری شد.

طبق گزارش‌ها اولین دفن در سال ۱۸۸۱ انجام شد .حدود نیمی از افراد مدفون در آن کودکانی بودند که کمتر از پنج سال سن داشتند و در بیمارستان‌های شهر از دنیا رفته بودند. از دهه ۱۹۵۰ به بعد هیچ مراسم تدفینی در این جزیره برگزار نشده و فقط کودکانی که به دلیل ابتلا به بیماری ایدز در شهر نیویورک جان خود را از دست داده بودند، در محلی جداگانه دفن شده‌اند.

جزیره ای که قبرستان اجساد آمریکایی ها می باشد

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.