قبری در اصفهان که هیچکس حق نزدیک شدن به آن را ندارد + عکس

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانــــــوســـــــ : تب کریمه کنگو CCHF در شهرســـتان مبارکه اصفهان یک قربانی گرفت! جسد این قربانی بدون حضور مردم، در فاصله ۱۰متری، علی رغم قرار داشتن جسد داخــــل وکیوم و تابوت پلاستیکی پِرِس شده و دفن در عمق ۳ متری زمین با شفته آهک دفن شد.با فانوس همــــراه باشید قبری در اصفهان که هیچکس حق نزدیک شدن به آن را ندارد + عکس

قبری-اصفهان-که-هیچکس-حق-نزدیک-شدن

ـ ــ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ

قبری در اصفهان که هیچکس حق نزدیک شدن به آن را ندارد + عکس

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، رئیــــس مرکز بهداشت شهرستان مبارکه مرگ یک جوان از اهالی شهرستان در شهر دیزیچه را بر اثر ابتلا به ویروس تب کریمه کنگو تایید کرد.

فانوس بروزترین مجله اینترنتی ایران

فـــــــانــــــوســــــ : رئیس شبکــه بهداشت و درمان شهرستان مبارکه اظهار داشت؛ یک جوان از اهالی شهر دیزیچه حدود ۱۰ روز قبل در اثر ذبح یک گوسفند و نیش کنه از این دام به ویروس این بیمــــاری مبتلا شده بود که در بیمارستان خانواده اصفهان بستری شده و متاسفانه بعد از یک هفته جان خود را با وجود انجام اقدامات درمانی، از دست داد.
فانوس : بدلیل امکان سرایـــت بیماری، متوفی با رعایت کامل موارد ایمنی و بهداشتی، ازطرف دستگاههای مربوطه در آرامستان شهر دیزیچه دفن شد.
طبق هشدار وزارت بهداشـــت، برای جلوگیری از ابتلا به تب کریمه کنگو، از خرید گوشت هایی که مهر سازمان دامپزشکی ندارند، خودداری نمایید.funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.