مجله اینترنتی فانوس : زن حدود ۳۰ ساله روز یکشنبه در خانه‌اش در منطقه ۵۷ دستگاه شهر بندرامام از توابع شهرستان بندرماهشهر درحالی با ۴۶ ضربه چاقو به قتل رسید که متهم یا متهمان هنوز متواری هستند. باران که دارای همسر و یک فرزند بود، هنگام حادثه در خانه ‌تنها بوده است.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر با تایید این خبر گفت: «قاتل یا قاتلان در ظاهر با‌ انگیزه سرقت مرتکب این جنایت شده‌اند، ولی تحقیقات برای کشف نقاط تاریک این پرونده ادامه دارد و سرنخ‌های خوبی نیز در این رابطه به دست آمده است.»

img11013957

جلیل زبیدی همچنین گفت: «تعداد ضربات چاقو و قساوت قلبی که عامل یا عاملان این جنایت از خود نشان داده‌اند، حکایت از ‌انگیزه‌ای غیر از ‌انگیزه سرقت دارد.»

او ادامه داد: «تلاش برای دستگیری مسببان این جنایت خونین ادامه دارد و با توجه به سرنخ‌هایی که در این پرونده به دست آمده، به‌زودی قاتل یا قاتلان دستگیر می‌شوند.»

به گفته فرمانده انتظامی ماهشهر، آنطور که تحقیقات نشان می‌دهد، ‌انگیزه متهم یا متهمان موضوعی غیر از موضوعات مالی بوده است.

پس از قتل باران ۳۰ ساله افرادی که در بندر امام از توابع شهرستان ماهشهر سکونت دارند، اعتراضاتی نسبت به این جنایت داشته‌اند و این‌طور که گفته می‌شود تجمع‌هایی نیز مقابل بخشداری این بندر برگزار کرده‌اند.

به گفته محلی‌های منطقه ۵۷ دستگاه، جو بدی در این خطه حاکم شده است، چراکه در منزل مقتول شکسته شده و متهم یا متهمان با زور وارد خانه شده‌اند. پسر باران ۳۰ ساله هنگام حادثه در مدرسه و همسر او در محل کارش حضور داشته‌اند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.