قلب سالم

نسخه ی آلوئه ورایی و قلب سالم

آلوئه ورا و قلب سالم ، گیاه پرخاصیت آلوئه ورا به روش های مختلف با کاهش کلسترول و تری گلیسیرید از بیماری های جدی قلبی جلوگیری می کند.

____________فانوس____________

رابطه آلوئه ورا و قلب سالم

آلوورا در کاهــش کلسترول و تری گلیــسیــریـد نقـش مهـمـی دارد و گلوکوز را متعــادل می کند آلوئه راگــیـــاهـــی مقاوم و خواص معـــجــزه آسایی دارد .خیـــلی جالــب اســـت که بدانـــیــم چطور طبیـعـت گیـــاهــانــی را در اختـیـــارمان گذاشـــته که می توان با خواص انـها سالـم زنـدگـــی کرد .یکی از از خواص آلوئه ورا میـــتوان به تقویت سیـــستم گوارشی سلامـــت پوستتـقویت سیــسـتــم قلـبــی عروقی اشـاره کرد که در ایــن بخش از نمـناک به چند خاصیــت ایـــن گیاه پرفایده برای قلـب خواهیــم گفــت.

قلب سالم

فواید آلوئه ورا برای کاهش کلسترول و سلامت قلب

خاصیت آلوئه ورا در درمان بیماری قلبی

تنظــیم کلـســتــرول خوب

کلــســترول خوب یکـــی از دو نوع کلــســـتــرول است که کمـــک می کند کلــســتـرول بد از طریق خون به کبدبـرود وازآن جا دفـع شود. بایســتی برای سلـامــتـی در بدن بیـــن این دو نوع کلـــستـرول ایجاد تعــادل کنیـم و یکـی از بهـــترین شکل ایـجاد تعـادل در آن با مصرف آلوئه وار ممــکن می شود چون ایـن گیاه نه تنــهـا کلسـترول خوب را بالــا میــبــرد بلکـه تعادلـــی بیـــن هر دو نوع لیپوپروتئین ایـجاد می کند.

کاهــش تری گلــیــســـیـــرید

جالب اســت که امـروزه دربـــاره ی اهمـــیـت کاهـــش کلسترول زیـــاد میـــشــنویم سطـــح بالـــای تری گلیـســیریـــد یعنی سوختـــن انــرژی اضـــافه در بدن و تجـمـع آن به صورت چربـی تری گلــیـــسیـریدبـالـا برای قلــب بسیــار خطـــرنــاک است و وقتـــی از حالــت نرمـــال بالاتـر رودحـمــلات قلبـی افـــزایــش میابـــد.    کاهــش قند خون آلوورا حاوی نوعی فیــبــر محـلول اسـت که قند خون را پایــین می آورد .

برای کاهـش تری گلیسـیریـــد : یک قاشق ژلـــه آلوورا را هر روز به مدت 2 ماه در آب گرم حل کنیـد و بنوشید . ایـن نوشیـدنی آلوورا خاصیت ضد التــهـابـــی و درمـانـــی دارد و برای افــراد دیابـتــی مفید است

کاهش فشـــار خون

به دلـیل اینــکـه حاوی ویتــامـــیــن سی اســت در کاهش فشــار خون چرخش خون تصلـــب شریان گشــاد شدن مویرگ ها موثر اســت

تقویت قلـب

آلوورا حاوی آمـینو اسـیـدی به نام ارگنین اســت ایــن آمیـــنو اسیــد را بدن در حد کمـــی تولید می کنـــد امـــا شمـــا باید سعی کنیــد آن را از خوراکی هایــی مثــل گردو بادام زمـــینی الوورا تامیـــن کنـــیــد

قلب سالم خواهید داشت اگر از این نسخه آلوئه ورای مخصوص استفاده کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.