قیمت خودرو جدید سایپا، کوبیک اعلام شد

قیمت خودرو جدید سایپا، کوبیک اعلام شد

مدیرعامل گروه خودروســـازی سایپا با بیان اینکه کوییـــک نام کهن ایرانی است، از عرضه این خودرو با سطـــح قیمت ۳۴ تا ۴۰ میلیون تومان خبر داد.قیمت خودرو

وی با بیان اینـــکه تلاش می شود این خودرو با آپشن های مختلف آن در قیمت بیـــن ۳۴ تا ۴۰ میلیون تومان عرضه شود، خاطرنشـــان کرد:عرضه این خودروی جدید از ابتـــدای تیرماه سال آینده آغاز خواهد شد.

قیمت خودروهای کوییـــک

مدیرعامـــل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد:طبق برنامه ریزی صـــورت گرفته سال آینده ۴۵ هزار دستگاه خودروی کوییـــک و سال ۱۳۹۷ نیز بیش از ۸۰ هزار دستگاه خودروی کوییک تولیـــد خواهد شد.

وی در رابطه با آخرین وضـــعیت قرارداد سایپا با سیتروئن اظهار کرد:این قرارداد در مراحـــل نهایی است و تا پایان سال جابـــه جایی مبالغ یورویی و انتقال سهام به طرف فرانسوی صـــورت خواهد گرفت.

جمالی در پاسخ به ســـوالی درباره زمان بازنشستگی پراید اظـــهار کرد:این موضوع بستگی به تقاضـــای این خودرو دارد. بنابراین تا زمانی که تقاضای این خودرو وجود دارد تلاش می کنـیم که آن را مرتبا ارتقا داده و نیاز مصرف کنندگان را تامـــین کنیم.

قیمت خودرو جدید سایپا، کوبیک اعلام شد

قیمت خودروهای کـــوییک

مدیرعامل گـــروه خودروسازی سایپا از شهروندان خواست با توجـــه به مشکلات ایجاد شده از سوی امدادخودروهای متـــفرقه و غیرمجاز از خدمات امدادخودروهای رسمی و تحت نظارت خودروسازان در ایام ســـفرهای نوروزی استفاده کنند.

وی تصریح کرد:در طرح خدمات ویژه امـــداد نوروز هزینه خدمات هیچ افزایشـــی نخواهد داشت و همچنین در صورتی که خودروهای تحت گارانتی دچار عیوبی شــوند که رفع عیب آنها ممکن نباشد، خودروی جایگزین در اختیار شهــــروندان قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.