لاله اسکندری

کودکی لاله و ستاره اسکندری در یک قاب

تصاویری از دوران کودکی ستاره و لاله اسکندری برایتان گردآوری کرده ایم که حتما برایتان جذاب خواهد بود.در ادامه با ما همراه باشید.

لاله و ستاره اسکندری در گذر زمان

لـــاله و ستاره اسـکنـدری خواهران هنـرمــنــدی هسـتنــد که در زمینه های مخــتـــلــف هنر مثـــل بازیگری ، نقــاشـی ، طراحـــی و عکـــاسی دســتی هنــرمنــدانه دارنـد. دخــتران هنـرمند خانواده اســـکندری لاله ، ستـــاره و سارا جایگـاه خوبی در دنـــیــای هنــر دارند و همیـــشه به نیـــکـــی از آنـــهـا یاد میشود. لالـــه اسکندری با انتـــشـار تصویری از دوران کودکــی خودش و ستاره صفـحـــه اینــســـتـاگــرامش را به روز کرد. به همین بهــانه تصاویری از دوران کودکـیـــلاله و ستـــاره اسکنـدری را برایـتان گردآوری کرده ایم.

لاله و ستاره اسکندری در دوران کودکی

لاله اسکندری لاله اسکندری لاله اسکندری لاله اسکندری لاله اسکندری لاله اسکندری

لاله اسکندری

 

با لاله و ستاره اسکندری بیشتر آشنا شوید.

ســتـاره اســـکندری (زاده 1353 در تربـت حیـدریـه) بازیگــر ایــرانی سیـنمــا و تلویزیون اســـت. شهـــرت او بیـشتر به خاطـر بازی در مجـــموعه های تلویزیون ی است که آنـرا از سال 1373 شروع کرده، مخصوصا مجموعه نرگـــس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن بازی می کرد. وی برنده جایزه بهتـــرین بازیـگـر زن در جشـنواره تاتـر فجر 1379 برای بازی در نمایـــش «سعادت لزران مردمان تیره روز» شده اســـت. آغــاز کار وی در سینـــمـا با بازی در فیـــلـم «حریــف دل» عبـدالــرضــا گنـجی در سال 1375 بود.

 لاله اسکندری

تصویری از ستاره اسکندری

لــالــه اسکــندری متولد 1354 در تربـــت حیدریه اســت . لاله اسکنــدری دانــش آموخته رشـــته طراحـــی گرافـیـــک از دانــشـگـاه آزاد اســلامــی واحد تهران مرکـز اسـت. آغـــاز کار وی در سیـــنمـــا با بازی در فیلـــم« متولد ماه مهر » به کارگردانی احــمـــدرضـا درویش در سال 1378 بود.

لاله اسکندری

لاله اسکندری بازیگر کشورمان

اشتـــغال لالـه اسکنــدری به حرفـــه بازیـــگری در سینـــمـــا و تلویزیون ، مانـع از ادامــه فعالیـت های وی در دیگـر عرصـه های هنـــری چون نقاشـی، موزائیک و عکاسی نشــده اسـت. در حوزه عکاسی، او تاکــنون دو نمایـــشـگــاه انفرادی عکـــس در ایــران و سوئد برگزار کرده و در دو نمـایشگاه گروهی عکــس در آمریکا نیز شرکـــت داشتـه اسـت.

آلبوم عکسهای دوران کودکی کمتر دیده شده ستاره و لاله اسکندری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.