لباسی که از برگ های زرد پاییزی دوخته شده است

لباس شیک و زیبایی که از برگ زرد دوخته شده است این لباس مدل مجلسی می باشد و با خلاقیت بسیار زیبایی طراحی شده است این مدل لباس مجلسی دنباله دار است و از 6000 هزار تا برگ واقعی درخت تهیه شده است این لباس در چین دوخته شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لباسی که از برگ های زرد پاییزی دوخته شده است را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : مدت زمان شش ماه برای دوخت این لباس صرف شده و از شش هزار برگ نیز در این لباس دنباله دار استفاده شده است.این ایده و خلاقیت کار چند دانشجوی چینی است که تصمیم می گیرند کارمتفاوت و خاصی را برای پایان نامه خود ادائه دهند.ابتدا این ایده را استادشان مطرح کرد و دانشجویان نیز با پشتکار و اراده توانستند این ایده و نظر را جامه عملبپوشانند و زحمت زیادی را تحمل کرده و آن را آماده کنند.

این جوانان چینی مدت شش ماه برای دوخت لباس برگی زیبا و شیک صرف کردندتا در نهایت آن را با حوصله و صبر زیاد به اتمام رساندند.مدل این لباس هنوز در جایی دیده نشده و این دانشجویان چینی اولین افرادی هستند که با برگ لباس دوختند.

روی دوخت این لباس که دو دختر و دو پسر دانشجوی چینی نامش را لباس اژدها گذاشتند؛چهار دانشجوی چینی کار کردند.
تمام این لباس و اجزای تشکیل دهنده آن از برگ های درختان می باشد.

 

لباس مجلسی دنباله دار با برگ های سبز

آنها ابتدا برگ درختان را کندند و با مواد خاص رنگ را تغییر داده و سپس تکه تکه به هم دوختند.پیشتر لباسی با پر طاووس و تزئین پر پرندگان دوخته و طراحی شده است ، اما این اولین بار است که همه لباس با برگ درخت دوخته شده است.

 

لباسی که از برگ های زرد پاییزی دوخته شده است

لباسی که از برگ های زرد پاییزی دوخته شده است

لباسی که از برگ های زرد پاییزی دوخته شده است + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.