لباس مردانه ایی که اکثر خانم ها آن را می پسندندخانم ها از چه رنگ لباس مردانه خوششان می آید؟

اگر میخواهید تیپ تان مورد پسند یک خانم باشد باید در انتخاب رنگ پیراهن تان بسیار دقت کنید, خانم ها چه رنگ لباس مردانه بیشتر میپسندند؟

____________فانوس____________

نظر خانم ها درباره رنگ لباس مردانه

خانم ها عاشق پیراهن های مردانه هستند؛ چرا که معتقد هستند پیراهن لباسی شیک و جذاب است. اگر می خواهید در نظر یک خانم جذاب باشید، به انتخاب رنگ پیراهن تان دقت کنید.
رنگ سفید
بهترین رنگ برای انتخاب پیراهن مردانه بوده و از آن می توانید در مهمانی های دوستانه تا رسمی استفاده کنید. این رنگ نشان دهنده پاکی و خالص بودن است.

لباس مردانه ایی که اکثر خانم ها آن را می پسندند

بهترین رنگ لباس مردانه

رنگ مشکی
این رنگ از دید خانم ها نشان دهنده قدرت، پیچیدگی و مرموز بودن است. البته با استفاده همیشگی از این رنگ انتظار احساس افسرده بودن در خانوم ها را داشته باشید.

رنگ بنفش
یکی از محبوب ترین رنگ ها میان خانم ها و آقایان است. این رنگ یک انتخاب هوشمندانه برای قرارهای عاشقانه است. این رنگ معمولا توسط مردان شوخ طبع و خلاق مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ قرمز
اگر بخواهیم در مجموع به شما بگوییم، این رنگ، رنگ عشاق است! طیف رنگ قرمز از تیره تا روشن هر دو نشان دهنده جسارت و عشق در میان مردان است. البته رنگ صورتی نیز از طیف همین رنگ بوده و مناسب قرارهای عاشقانه است.

رنگ سبز
این رنگ نشانه هایی از اعتقاد و سر زنده بودن را در مردان نشان می دهد. آقایانی که این رنگ را برای لباس های خود انتخاب می کنند؛ افراد پر جنب و جوش و قابل اعتمادی هستند.

رنگ آبی
خانم ها در مورد آقایانی که از رنگ آبی استفاده می کنند چنین برداشتی دارند:محافظه کار، قوی، معتبر و درون گرا.
حالا آقایان در انتخاب لباس و پیراهن های خود باید دقت بیشتری داشته باشند؛ چرا که خانم ها خیلی زود به سر درون آن ها پی خواهند برد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.